Про це розповів під час прес-конференції черкаським журналістам керівник напряму розвитку мобільного інтернету Міністерства цифрової трансформації Станіслав Прибитько. Він також розповів про те, що потрібно для того, аби подати своє новітнє технічне рішення та отримати грошову підтримку на його реалізацію?

На сьогодні Мінцифри підтримує стартапи, які фінансують міжнародні донори. Цьогоріч на реалізацію нових цифрових ідей в Українському фонді стартапів є понад 3 мільйони доларів. Минулого року фонд підтримав понад 90 проєктів. Це 3000 заявок, переважна кількість з яких – 80 відсотків – надходять із Києва, далі йдуть Львів та Харків.  

«Для того, аби подати якісну заявку, необхідно записати відео з фаундерами проєкту, записати заяву українською мовою та анотацію англійською мовою. Також потрібно оформити кошторис – розписати приблизні витрати на створення власного стартапу. Захист стартапу на сьогодні триває понад 10 хвилин: 7 хвилин – презентація власного проєкту та 5 хвилин – на питання відповіді. Якщо учасник набирає від 15-ти до 20-ти балів, іде фінансування його проєкту та остаточне його затвердження», - каже Станіслав Прибитько.

Мінімальний продукт, який подають українські розробники на стартапи, - сайти. Використовують різні тематики та з використанням різноманітних технологій. Серед поданих тем переважають профорінтаційна освіта та психологічні тести, також в тренді – штучний інтелект та логістика. Під час карантину частіше почали подавати стартапи на тему здоров’я. Підсумував керівник напряму розвитку мобільного інтернету Мінцифри.

Іван Лила

Опубліковано в Освіта

Визначили рейтинг навчальних закладів Черкаської області за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. Результати опублікували на сайті «Освіта.ua».

Для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати ЗНО, отримані випускниками шкіл у 2021 році.

Першу трійку шкіл області сформували НВК «Уманська міська гімназія - школа естетичного виховання», Червонослобідський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2, Приватний заклад «Український аграрний ліцей».

Далі в рейтингу Корсунь- Шевченківський ліцей, Канівська гімназія імені Івана Франка, Золотоніська гімназія імені С.Д. Скляренка.

На останніх позиціях розташувались заклади професійної освіти.

Опубліковано в Освіта

Календар

« Серпень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31