Директорка Червонослобідського ЗЗСО І-ІІІ ст №2 Тетяна Завалко нагороджена Грамотою Верховної Ради України. У нагороді вказується за «заслуги перед українським народом».

«Ця висока нагорода є спільним досягненням усіх причетних до освітнього процесу в нашому закладі. Глибока шана колективу професіоналів, кожен учитель вносить свою мелодію у загальний ритм руху вперед. Велика подяка батьківській громаді за постійну турботу про школу й за дітей, які своїми навчальними досягненнями й результатами зміцнюють авторитет закладу», - зауважила Тетяна Анатоліївна.

Опубліковано в Освіта

П’ять територіальних громад Черкаського району, які першими подали заявки на участь у проекті «Подолання цифрової нерівності в Україні», отримали сертифікати на підтримку освітньої сфери загальною сумою 3,5 мільйона гривень.

 

Це Сагунівська, Корсунь-Шевченківська, Смілянська, Набутівська та Мліївська громади. Кошти надійдуть на обладнання шкільних кабінетів сучасним програмним забезпеченням. Цей проект реалізують за підтримки Міністерства цифрової трансформації.

Сертифікати нагородженим вручила виконавчий директор Черкаського регіонального відділення Асоціації міст України Віталія Повісьмак.

Опубліковано в Освіта

За материнську самовідданість, виховання дітей та забезпечення умов для їх всебічного розвитку Указом Президента України почесне звання «Мати-героїня» присвоєно семи матерям Черкаського району.

Серед нагороджених Тетяна Петрівна Аркалюк з Червоної Слободи, Оксана Іванівна Шоха з Плоского та Світлана Миколаївна Бровко з Балаклеї, які виховали по п’ять дітей.

42-річна Оксана Шоха зізнається, що діти – це її найбільший скарб, її розрада, та підтримка. Жінка виховала чотирьох доньок та сина.

-        Старша донька працює фельдшером в Смілі, друга донька – швачка, третя – цьогоріч закінчила навчання в школі і залишилися ще два школярики – 12-ти і 9-ти рочків, - розповідає вона. – Я вдячна Богові, що він подарував мені п’ятеро діток. Вони чуйні, добрі, привітні, вони – моє все життя.

А 51-річна Світлана Бровко не лише виховала п’ятьох дітей, а вже няньчить і п’ятеро онуків. Нині біля мами живуть ще двоє найменших дітей. За свій вік Світлана Миколаївна змінила кілька робіт: працювала на радіозаводі, швейній фабриці, довелося і на будівництві сили віддавати.

-        Руки не опускалися ні за жодною дитиною. Було важко, коли вони хворіли, а все інше – це в радість. Нині ж я пишаюся, що вони в мене є, - зауважує жінка.

Свої нагороди матері-героїні отримали під час засідання одинадцятої позачергової сесії Черкаської районної ради VIII скликання.

Опубліковано в Новини громад

Від імені жителів Руськополянської ТГ, депутатського корпусу, працівників сільської ради та всіх, хто працює на розвиток населених пунктів громади, за значну увагу до соціально-економічного розвитку Руськополянської ТГ подяку голові Черкаської РДА Валерії Бандурко вручив сільський голова Олег Гриценко.

-        Я щиро переконаний, що всі громади Черкаського району отримають увагу та підтримку, яку за такий короткий термін отримала наша громада, - зауважив він.

Нагадаємо, нещодавно в Руськополянській ТГ між Руською Поляною та Дубіївкою за три тижні у рамках «великого будівництва» проклали 3 км нової дороги.

Опубліковано в Політика

Перегони в категоріях МТЗ, FENDT, змагання «Жінка в тракторі» та дитячі тракторні перегони «До 16-ти», жартівливі змагання механізаторів - екстримальний польовий забіг «I LOVE TRAKTOR», а ще караоке з Ігорем Кондратюком, концертний виступ Руслани Лижичко та гурту «Крутий Заміс» - все це очікує на учасників та гостей 9-го фестивалю тракторних перегонів «Трактор фест - 2021», який відбудеться завтра, 9 липня, у Полствині на Канівщині.

Захід проходить за підтримки депутата обласної ради, директора ТОВ НВФ «Урожай» Олександра Воскобойніка та БФ «МХП - Громаді».

Організатори заходи обіцяють насичену програму з різноманітними конкурсами та традиційний ярмарок.

Опубліковано в Культура

Календар

« Липень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31