Фермерське господарство «Кізонька» - мікроферма в селі Глушки на Корсунщині по виготовленню різноманітної крафтової продукції з козиного молока - зайняла свою унікальну нішу на ринку і не відчуває кризи поточного дня. Її ідейні натхненники, лідери та самі ж працівники – Ігор та Ольга Усики - розповіли «Сільським обріям», як пандемія допомогла їм розширити канали продажів та створити додаткові послуги, як-от зелений туризм в Глушках.

Про родину Усиків, які змогли конвертувати власні мрії в успішний родинний бізнес з виготовлення корисної та смачної продукції із козиного молока ми вже не раз розповідали на сторінках газети. Секрету зі свого бізнесу подружжя не робили і з радістю ділилися тонкощами козівництва і сироваріння з охочими. При цьому виростити конкурентів не бояться, запевняючи, що це лише сприятиме пошукам нових підходів.

-                 Як не дивно, але для нас минулий «карантинний» рік не став питанням виживання, хоча страх на початку був: закривалися торгівельні заклади і ринки, люди були в паніці, страшно було і нам, - пригадує пані Ольга. - Проте, виявилося, що ми займалися справою, яка все одно буде забезпечена клієнтами. Крім того, пандемія вплинула на те, що люди стали більш усвідомленими в своєму харчовому виборі. Відповідно, з'явилося все більше клієнтів, конкретно міських жителів, зацікавлених в екологічно чистому, органічному, свіжому продукті. До того ж ми доставляємо товар покупцю безпосередньо, а не через посередників, або ж відправляємо Новою поштою і працюємо з усіма категоріями замовників.

Нині на сімейній фермі 50 дійних кіз. А, як ми розповідали, стартувало їхнє козине господарство кілька років тому з трьох – Сіти, Зіти і Гіти. Удвох доглядати таке велике стадо непросто, тож Усики працюють майже цілодобово. У годівлі кози не дуже вибагливі. Але в раціоні постійно мають бути сіно, солома, кукурудзиння і обов’язково випас.

- Хочеш заробляти на козах, навчися пасти, - таку пораду дає пан Ігор. – Суть випасу в тому, щоб тварини взяли максимум корисних кормів і дали так само максимум молока. Видоєне молоко одразу слід переробляти. Така технологія. Відкладати на потім не можна.

На сьогодні родина виробляє до двадцяти видів різноманітної продукції з козиного молока: із сирів – це бринза копчена, бринза з пажитником, бринза на смородиновому вині, гауда, мацарела, сулугуні, рікота, окрім того, вершки, масло вершкове, масло вершкове шоколадне, згущене молоко та ін.

- Не так давно популярністю стали користуватися сир белпер кнолле – це гострі сирні кульки, каччота – це класичний італійський напівм’який сир, один з найпопулярніших на своїй батьківщині, сир кесо фреско з травами, який є традиційним для мексиканської кухні, - розповідає господиня. – Також полюбилися клієнтам наші копчені сири - сулугуні, бринза. Готуємо ми їх в своїх коптильні, без застосування хімічних реагентів.

А цьогоріч справжнім відкриттям на новому рівні та ідеєю для розширення бізнесу, для родини Усиків стало виробництво морозива.

-                 Власне, морозиво ми вже виготовляємо кілька років поспіль. Рецептуру підібрали методом проб та помилок. Проте наше морозиво тепер має смак «вершкового дитинства», воно ніжніже за текстурою, аніж на коров’ячому молоці. Ми не розглядали це виробництво, як нову ідею для бізнесу, доки недалеко від нас не оселилася молода сім’я, що створила страусину ферму. Так цьогоріч у нашому селі народився унікальний туристичний маршрут. До нас і раніше приїздили школярі «на морозиво», проте не так часто. Тепер же екскурсійні групи відвідують страусину ферму, а потім заїжджають до нас «на морозиво». Ми показуємо та розповідаємо їм, як живуть і чим харчуються наші кізки, пригощаємо їх нашими сирами та морозивом, а хто хоче, то й свіжим козиним молоком, - зауважує пані Ольга.

У результаті таких екскурсій у родини Усиків народилася ідея запустити виробництво морозива на потужнішому рівні. Окрім того, вони планують облаштувати територію, на кшталт кафе, де гості могли б з комфортом відпочити та пригоститися продукцією з еко-ферми. Для сім’ї це значні капіталовкладення, тому Ольга та Ігор збираються знову подаватися на грантові проєкти. Усики сподіваються, що в їхній Карашинській громаді та й на Черкащині в цілому аудиторія, що розуміє цінність натуральних продуктів, збільшуватиметься, а екологічні фермерські господарства будуть розвиватися і захоплювати все більшу кількість людей.

-        Я вважаю, що подібні нашій ініціативи в громадах потрібно підтримувати, адже такі соціальні проєкти створюють сприятливе місце для проживання, праці та відпочинку. На мою думку, центральним повинен стати проєкт органічного виробництва та здорового харчування, а вже навколо нього потрібно нарощувати супутні проєкти. З’ясувати які ще є в громаді цікавинки, які можна було б об’єднати в цікавий туристичний маршрут. Приміром, недалеко від нас теж є садиба, де займаються вирощуванням різноманітних квітів – це просто квітковий рай. Потрібно вивчити, які ще родзинки громада може продемонструвати і розвивати цей напрям спільно. Так разом ми й покращуватимемо життя в селі, - переконана пані Ольга.

Якщо ви зацікавилися смачною та корисною еко-продукцією ФГ «Кізонька», телефонуйте до господарів ферми за номерами 0677131939 та 0969565923.

Опубліковано в Головні новини

Календар

« Липень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31