Впродовж кількох тижнів працівники комунальних служб Руськополянської громади наводили лад на сільських кладовищах. Особливої мороки, кажуть, завдали пластикові квіти та вінки минулих років.

Найближчими вихідними жителі Геронимівки, Дубіївки та Руської Поляни поминатимуть покійних рідних. Цього року Проводи припадають на 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а також вівторок, 11 травня.

Комунальні служби населених пунктів громади впродовж кількох тижнів працювали над тим, щоб підготувати сільські кладовища до поминальних днів – прибирали центральні алеї кладовищ, в’їзди-під’їзди до цвинтарів, вивезли сміття, серед якого найбільше проблем виникло зі старими пластиковими квітами та вінками, які односельці викидали під час прибирань на могилах рідних, привели до ладу будівлі, що знаходяться на території кладовищ, висадили квіти біля пам’ятних знаків загиблим солдатам та односельцям у роки Другої світової війни, що знаходяться на території цвинтарів.

У Руськополянській ТГ вкотре закликають односельців не нести на могили покійних штучних квітів, щоб не спричиняти накопичення старих пластикових квітів та вінків. Краще принести на могилу живі квіти, які ніякої шкоди довкіллю не спричинять. Традиція штучних квітів та вінків на кладовищах поширилася на нашій території ще в радянські часи, а от у Європі вона не знайшла підтримки, бо там впродовж століть існує звичай провідувати могили померлих з живими скромними квітами.

Опубліковано в Новини громад

Календар

« Травень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31