Про це розповіла начальниця управління зі зв’язків із громадськістю та фінансової обізнаності Департаменту комунікацій Національного банку України Леся Войтицька.

 За останніми даними дослідження, яке провів Нацбанк, центральні регіони України, до яких входить і Черкащина, майже 84 % жителів користувалися протягом останнього року кредитними чи дебетовими банківськими картами. Для порівняння, у північних регіонах ця кількість становила майже 82 %, на півдні – близько 80 %, у Києві – майже 78 відсотків. Найменше – на сході – близько 67 %. Загалом близько 77 % громадян в Україні використовували безготівкові способи розрахунку.

Також, за словами Лесі Войтицької, через поширення коронавірусу зросла кількість і самих безготівкових операцій – на 18 відсотків. В середньому зі 100 операцій 86 були без використання готівки. І за статистикою Нацбанку, лише близько 13 % жителів в Україні протягом минулого року взагалі не скористалися будь-якими банківськими послугами. Тобто не мали банківських карток, не провели жодних фінансових операцій або ж не відкрили жодного банківського рахунку.

      

За дослідженнями Нацбанку, 45 % українців не знають, куди звертатися, якщо було порушено їхні фінансові права. І лише 9 % знають, що потрібно звертатися до Нацбанку.

За інформацією Лесі Войтицької, значна частина проблем у громадян із банківськими установами виникає через їхню ж неуважність:

«Наприклад, 36 відсотків українців, оформлюючи кредит, не читають договір. Зокрема, не звертають увагу на такі деталі, як відсоткова ставка, штраф, пеня, комісія тощо. Сьогодні Нацбанк працює з фінансовими установами над культурою укладення угод. Зокрема, вимагає, щоб ці дані не писали в угодах малими літерами, а громадяни мали можливість належно ознайомитися з умовами тощо».

Також громадян можуть турбувати колекторські компанії. Вони телефонують і тим, хто раніше брав кредит але його погасив, і тим, хто взагалі його не брав. У такому випадку Леся Войтицька радить громадянам вимагати від колекторів не дзвонити і використовувати ці дані. Також можна повідомити, що у випадку подальшого використання ви будете змушені звернутися до Уповноваженого Верховної Ради з прав людини:

«Ваші персональні дані, необхідні для оформлення кредитного договору, можуть знати тільки фінансова та колекторська установи. І це за умови, що ви брали цей кредит особисто та не повернули. В інших випадках, якщо ваш чоловік, сусід, будь-хто інший вказав ваші персональні дані, це порушує ваші права».      

За слів пані Лесі, значна частина фінансових шахрайств пов’язана саме з передачею зловмисникам секретних даних – паролів, пін-кодів тощо. Для отримання коштів на банківську карту достатньо вказати її 16 цифр, навіть прізвище та ім’я власника не є обов’язковим. Щоб упевнитися, телефонував до вас працівник банку чи шахрай, ви можете:

1)    зателефонувати на гарячу лінію свого банку;

2)    запитати працівника банку, чи телефонували вам щойно. Якщо ні – очевидно, це був шахрай.

У Нацбанку зазначають, в регіонах також почастішали випадки онлайн-шахрайств. Через це люди все частіше звертаються до кіберполіції.

На сьогодні Національний банк на всеукраїнському рівні провів кілька кампаній із фінансової грамотності для громадян, зокрема, «Шахрай гудбай!», «Знай свої права». На часі – створення онлайн-курсу для учнів 10-11-х класів. За словами Лесі Войтицької, створення такого курсу є важливим. Про це свідчить опитування батьків. Воно показало, що 70 відсотків із них хочуть, щоб їхніх дітей навчали фінансової грамотності у старших класах.

Іван ЛИЛА

Опубліковано в Політика

Календар

« Травень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31