Червонослобідська громада підписала угоду про співпрацю з Центром професійного розвитку педагогічних працівників, засновником якого є Степанківська сільська рада. Вже відбулася презентація Стратегії розвитку Центру перед керівниками закладів дошкільної освіти громади.

Центр відповідно до покладених на нього завдань узагальнює та поширює інформацію з питань професійного розвитку педагогічних працівників; координує діяльність професійних спільнот педагогічних працівників; формує та оприлюднює на власному вебсайті бази даних програм підвищення кваліфікації педагогічних працівників, інші джерела інформації (вебресурси), необхідні для професійного розвитку педагогічних працівників; забезпечує надання психологічної підтримки педагогічним працівникам; проводить конкурси професійної майстерності педагогів; організовує та проводить консультування педагогічних працівників щодо планування та визначення траєкторії їх професійного розвитку, проведення супервізії, розроблення документів закладу освіти тощо.

Опубліковано в Освіта

Відповідну угоду – про консультування та навчання своїх соціальних працівників – сільський голова Олександр Литвиненко підписав із директором  Черкаського обласного центру соціальних служб Богданом Санжарівцем.

- Нині кожна громада, у зв’язку із розформуванням районних служб, має створити власний центр соціальних послуг. На території Червонослобідської ТГ він функціонує вже впродовж року. За цей час Центр надав соціальну допомогу сотням мешканцям громади. Наразі у нас з’явилося більше  обов’язків,  повноважень – і громада сама ініціювала підвищення соціальних стандартів допомоги своїм жителям, - констатує директор Центру надання соціальних послуг Червонослобідської сільської ради Оксана Чигирик. – Тож нещодавно відбувся семінар на тему «Взаємодія суб’єктів соціальної роботи у громаді», на якому ми формували алгоритм взаємодії у різних випадках із дотичними до надання соціальних послуг (поліція, медицина) службами.

- Червонослобідська громада стала першою, з якою Черкаський обласний центр соціальних служб підписав  угоду про співробітництво,  - зазначає начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи та підвищення професійних компетенцій працівників надавачів соціальних послуг Черкаського обласного центру соціальних служб Людмила Пона. - Тепер громада має усі можливості для вдосконалення якості соціальних послуг, які вона надає. Наша співпраця передбачає проведення вебінарів, семінарів, консультування. А навчені нами соціальні працівники громади зможуть ставати тренерами для соціальних працівників інших громад. Торік наш Центр підписав угоду із Асоціацією громад області, аби громади, які  прагнуть розвивати соціальні послуги і робити їх якіснішими, отримали можливості постійного консультування, підтримки у відкритті нових послуг, створенні соціальних  проєктів. І Червонослобідська громада виступила з ініціативою розпочати практичну роботу для покращення якості своїх соціальних послуг.

Опубліковано в Новини громад

З середини березня в амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Хутори постійно з пацієнтами працюватиме сімейна лікарка Юлія Сергіївна Лебідь.

Впродовж останніх кількох років у селі Хутори не було постійного сімейного лікаря, що створило досить напружену ситуацію в громаді. Нині ситуація із медичним обслуговуванням у населеному пункті змінюється.

25 лютого головна лікарка КНП «Черкаський районний центр ПМСД» Ганна Пантюхіна представила сільському голові Олександру Литвиненку сімейну лікарку загальної практики сімейної медицини Юлію Лебідь, яка постійно працюватиме з жителями села.

За плечима лікарки майже 14 років навчання у медичних навчальних закладах України - починаючи з Черкаської медичної академії,  потім Дніпропетровська медична академія, Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Українська військово медична академія, проходження інтернатури в Черкаському обласному перинатальному центрі, де отримала знання та навички від найкращих лікарів області, поєднуючи навчання з роботою в одній із клінік в м. Дніпрі.

Опубліковано в Медицина

Календар

« Лютий 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28