«Зерновий марафон», масштабні свята та депутатство

П'ятниця, 06 серпня 2021 16:23

Директор ТОВ «НВФ «Урожай» Олександр Воскобойнік розповів про власне «спекотне» літо

Нині на полях Черкащини завершується період збирання ранніх зернових культур. Пора гаряча та відповідальна, а перші результати свідчать про доволі високі показники врожайності. Разом з тим, директор ТОВ «НВФ «Урожай», депутат Черкаської обласної ради Олександр Воскобойнік на власному досвіді переконує, що не хлібом єдиним нині живуть сучасні аграрії. «Сільським обріям» він розповів про власне «спекотне» літо.

-        Олександре Анатолійовичу, які висновки можна зробити зі старту жнив?

Цього року врожай, дякувати Богу, вдався на славу, хоч роботи дійсно багато. Збирання зернових та зернобобових культур – це складноорганізований процес, який, окрім безпосереднього обмолоту в полі та доставки до зерносховищ, поєднує і логістичну координацію, і прорахунок мінімізування втрат та економічного успіху. Звісно, задіяно багато працівників, які виконують покладені на них обов’язки, але відповідальність за кінцевий результат залишається за мною, як за керівником підприємства. Проте я безмежно люблю справу, якою займаюсь, саме тому часто згадую цитату авторки відомого світового бестселера: «Земля - це єдине, заради чого варто працювати. За що варто боротися та померти».

-        Разом з тим, Ваше цьогорічне літо виявилося багатим на масштабні фести та події.

Як кажуть, не хлібом єдиним повинна жити людина. Люди не можуть обходитися без духовності та захоплень. Так перший місяць літа ознаменувався встановленням рекорду України зі скандинавської ходьби у рамках Спортфесту, що пройшов у Катеринополі. Я ініціював його проведення, оскільки мене та мою команду надзвичайно захопив цей вид спорту. І як виявилося, він в тренді для  багатьох жителів Черкащини і не тільки.

У липні драйвово відгримів Тракторфест на Канівщині, який ми організували, в першу чергу, для працівників нашого підприємства, щоб вони могли відпочити та відчути себе «шумахерами», витиснувши з МТЗ та FENDT те, про що в спекотні робочі будні вони лише мріють. Родзинкою фесту стало караоке на полі.

Останній місяць літа я зустрів у Мельниках на Чигиринщині. Під девізом Холодний Яр - це серце України провели четвертий фестиваль «Крутий Заміс». Для мене цей фест – особиста гордість, можливість долучитися до створення майбутнього України – чистої, популярної, привабливої й цікавої країни для світу.

Проте, це лише наймасштабніші заходи. Кожного місяця в громадах відбувалися еко- та мистецькі фестивалі, свята, заходи. Я думаю, що люди просто втомилися від жорсткого карантину. Їм не вистачало спілкування, позитивної атмосфери та настрою, тому вони охоче долучалися до всіх пропозицій «зарядитися позитивом».

-        Проте, нам відомий інший напрям вашої діяльності. За вашої підтримки люди в громадах набувають нових знань з менеджменту та управління проєктами, власноруч створюючи комфортне середовище в своїх населених пунктах.

Все, що важливе для людей – важливе для мене. За підтримки Благодійного фонду «МХП-Громаді», ми намагаємось надавати допомогу громадам Черкащини у вирішенні питань, які є актуальними для них. Причому, ми не робимо за них всю роботу. Ми навчаємо їх, даємо інструменти, а мрії вони реалізують власноруч. Приміром, спільно з БФ «МХП-Громаді» започатковано конкурс мікрогрантів «Час діяти, Україно!», завдяки якому свої двері відкрили трудові майстерні, інклюзивні та ресурсні кімнати для діток з особливими освітніми потребами, тренажерні зали, спортивні майданчики.

Інший напрям роботи – це залучення коштів за депутатським зверненням. Так, на реалізацію природоохоронних об’єктів направлено 18 мільйонів гривень, що включає в себе заміну технологічного обладнання на очисних спорудах, придбання сміттєвозів та сміттєвих контейнерів, спецтехніки. Відмічу один із важливих проєктів - це придбання сміттєвозів у Степанецьку та Ліплявську ТГ. Торік такий сміттєвоз було придбано у Руськополянську ТГ. І це невелика частина втілених в життя проєктів.

Звичайно, депутатство та директорство поєднувати не просто, але мені допомагає моя сильна команда, вдячність людей та усвідомлення важливості моєї справи.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Грудень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31