Гвардійцям військової частини 3061 вручили почесні нагороди

Середа, 10 січня 2018 17:26

У військовій частині 3061 Національної гвардії України, яка є підшевною  для Черкаського району, сьогодні відбулися урочистості з нагоди 17-річчя від дня її створення.  

«Іменинників» вітали владці Черкаського району та міста, а також колеги та командування Північного Київського територіального управління Національної гвардії України в зону відповідальності якого входить частина.   

Нагадаємо, нацгвардійці військової частини 3061 забезпечують організацію публічної безпеки та громадського правопорядку, охоронну діяльність,  приділяють значну увагу вогневій підготовці, підвищуючи свій бойовий вишкіл, а також інформаційно-просвітницькій діяльності та національно-патріотичному вихованню молоді.

-         З початку бойових дій на території нашої держави особовий склад військової частини неодноразово залучався до виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції, - зауважує командир військової частини підполковник Василь Селезень. – Ми стали свідками народження лицарів нового покоління. За особистий героїзм та самопожертву виявлені в ході проведення АТО, більшість військовослужбовців нагороджені державними нагородами.

Військовиків частини 3061 привітав голова районної ради Олексій Собко, зауваживши, що налагоджені партнерські взаємовідносини із військовими частинами, розміщеними на території Черкаського району, будуть підкріплені подальшою співпрацею.

-         Хочу подякувати вам та вашому керівництву за службу тут, на місці, а також захист нашої країни від ворога на її сході.  Також зазначу, що депутати Черкаського району прийняли районну програму підтримки військової частини і на найближчій сесії ми розглянемо питання фінансової допомоги їй, - зауважив він.

Разом з заступником голови районної адміністрації Петром Коренюком, він вручив почесні грамоти Черкасьої районної адміністрації та районної ради кращим нацгвардійцям.   

Заступник мера Черкас Геннадій Шевченко разом з вітаннями передав керівництву частини прапор міста Черкаси, а кращим нацгвардійцям - подяки, пам’ятні відзнаки та іменні годинники від міського голови за організацію на забезпечення на високому рівні правопорядку в місті Черкаси.

З вітальним словом до присутніх також звернувся військовий капелан отець Ігор, передавши в капличку, що стоїть на території частини, ікону Божої Матері, яка, за його словами, оберігатиме всіх та вселятиме мир і спокій в душі.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Січень 2022 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31