«Декомунізація» оминула Софіївську сільську раду

Вівторок, 12 грудня 2017 08:08

Жителі Софіївки та Шелепух нарікають на повну непрозорість діяльності своїх обранців. Місцева влада і досі не запустила офіційний веб-сайт, а на закладах культури продовжують красуватися таблички на кшталт «зроблено в СРСР».

Нагадаємо кілька місяців тому голова районної ради Олексій Собко та його заступник Сергій Степанюк побували з робочим візитом у Софіївській сільській раді. Тоді виявили ряд недоліків в роботі органів місцевого самоврядування.

Власне, це більше був недогляд з боку керівника села, як господарника. У дитячому садку потрібно було замінити двері та утеплити повітряну теплотрасу від котельні до дошкільної установи, заклади культури обладнати комп’ютерами та підключити їх  до мережі Інтернет, на сільському кладовищі прибрати пошкоджені буревієм дерева. Нарікали на це місцеві жителі села.

Відтоді минуло майже три місяці.

-         Теплотрасу утеплили і двоє дверей в ДНЗ «Сонечко» замінили. Навіть новеньку плиту на кухню придбали, - зауважує сільський голова Олександр Мороз. – На черзі 16 старих вікон в коридорі, які потрібно замінити на енергозберігаючі. Коштів у місцевому бюджеті на це не вистачає. Будемо залучати спонсорів та благодійників, а також розраховуємо на співпрацю з боку нардепа Владислава Голуба. 

Якщо в цьому плані керівник села рухається вперед, то, вочевидь, попрощатися з пережитками «совка» йому складніше. На закладах культури і досі прикріплені таблички, які нагадують що будівлі звели на чергову радянську річницю. Поруч з ними на інших закладах соцсфери пошарпаний державний прапор.

-         Ми його щойно вивісили, проте вітер та негода робить своє діло. Не встигаємо замінювати, - виправдовувався сільський голова. – А таблички не встигли демонтувати.

До речі, старенький комп’ютер в сільську бібліотеку будинку культури начебто і встигли поставити, а от приєднати до мережі Інтернет і запустити для роботи – знову не встигли. Це вже не кажучи про те, що сільрада відповідно до закону про доступ до публічної інформації повинна була зареєструвати свій сайт, на якому зобов’язана оприлюднювати проекти рішень і анонси засідань сесій та постійних депутатських комісій з порядком денним. Після засідань прийняті рішення повинні  публікуватися на сайті в розділі «Рішення сесії», аби громадськість села могла вільно з ними ознайомитися.

-         Щойно запустимо в роботу сайт, розмістимо там всі матеріали. Ми його ще доопрацьовуємо. А потім треба визначити людину, яка наповнюватиме його, - знову зауважує сільський голова.

Р.S. коли матеріал був готовий до друку, в сільській раді повідомили, що прапори на закладах соцсфери замінили.  

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Червень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30