Переможцем на виборах голови у Степанківській ОТГ став Ігор Чекаленко

Понеділок, 06 листопада 2017 13:56

Результати вибрів сільського голови та місцевих депутатів у Степанківській ОТГ територіальна виборча комісія оприлюднила 2 листопада.  Новообраним сільським головою громади став Ігор Чекаленко. Переможця виборів визнав і Черкаський районний суд.

-         З 10 кандидатів на посаду сільського голови Степанківської сільської ради троє були жителями Хацьок, семеро зі Степанок, - коментує голова Степанківської сільської виборчої комісії Ольга Костюніна. – З перевагою у понад 300 голосів перемогу здобув Ігор Чекаленко. Впродовж 70 днів після цих виборів мають обрати старосту в Хацьківській сільській раді.  

Нагадаємо, оприлюднення результатів виборів голови громади тривалий час затягувалося через перерахунок голосів на виборчій дільниці № 710726. Саме тут Ігор Чекаленко здобув перемогу із значним відривом.  Про скасування підсумкового протоколу саме цієї виборчої дільниці позов до Черкаського районного суду подав опонент Ігоря Чекаленка - Сергій Зеленько. Підстава -  на частині бюлетенів є більше ніж одна позначка. Однак як на стадії підрахунку так і під час наступних двох перерахунків дані бюлетені не були визнані недійсними, попри подані скарги представником кандидата. Суд відмовив позивачу у задоволенні позовних вимог, визнавши, що встановлювати дійсність чи недійсність бюлетеня – це компетенція ДВК.

Представництво депутатів у новоутвореній громаді від кожного населеного пункту, які ввійшли в її склад,  за результатами виборів розділилося порівну – 13 від Степанок та Бузукова, стільки ж від Хацьок. В переважній більшості – це керівники чи представники бюджетних установ, що функціонують на території цих сіл, місцевих господарств чи малого бізнесу. В основному самовисуванці та безпартійні.

До речі, за даними Комітету виборців України, про участь у виборах до ОТГ заявили 50 політичних партій. Загалом місцеві організації політичних партій висунули 6 117 кандидатів у депутати на виборах в 25-ти міських об’єднаних громадах, що складає близько 9 кандидатів на один виборчий округ. Щодо сільських та селищних громад, статистика свідчить, що громадяни переважно віддавали голоси з самовисуванців з місцевих представників, яких мешканці добре знають. 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Червень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30