Інспектор праці vs об’єкт відвідування: перевірку замовляли?

Середа, 30 серпня 2017 08:46

В межах пілотної інспекційної кампанії проекту Міжнародної організації праці представники Управління Держпраці та Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області зустрілися із фізичними особами-підприємцями, що працюють в Черкаському районі.

Інформаційно-роз’яснювальну роботу провели із підприємцями в Дубіївці, Руській Поляні та Ірдині. Увагу акцентували на проведенні на Черкащині пілотної кампанії Міжнародної організації праці з виявлення незадекларованої зайнятості та відповідальності за використання неоформлених відповідно до вимог законодавства працівників.

-        Сплата єдиного соціального внеску з офіційно нарахованої заробітної плати впливає на розмір допомог у разі втрати роботи, хвороби (оплати лікарняного), нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, при виході на пенсію, - розяснювала жителям села інспектор праці Руслана Кожушко.

Фахівці надали змістовні поради і консультації щодо впливу дотримання розміру мінімальної заробітної плати на права застрахованих осіб у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування. Під час інспекційних відвідувань заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Любов Ткаченко нагадала також ФОП, що правила проведення індексації змінилися ще з грудня 2015 року, а  з 1 січня 2016 року підняли ще й поріг індексації з 101 % до 103 %.

Жителі Дубіївки, Руської Поляни та Ірдині під час виїзної акції отримали буклети з інфографікою про проведення пілотної кампанії з подолання незадекларованої праці. Роботодавці отримали консультації щодо порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, відповідальності у разі порушення вимог законодавства.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Червень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30