У Черкаському районі освітній процес планують розпочати 1 вересня у звичайному режимі

Четвер, 30 липня 2020 12:50
Фото з архіву газети "Сільські обрії", 2017 р. Фото з архіву газети "Сільські обрії", 2017 р.

Станом на початок серпня освітяни Черкаського району готуються розпочати 2020/2021 навчальний рік у звичайному режимі – дітей навчатимуть у школах за партами. Перешкодити цьому можуть лише перевищені епідпороги по вірусних захворюваннях. А от традиційну серпневу конференцію педагогічних працівників проведуть нетрадиційно – онлайн. Про це повідомляють у відділі освіти, культури, молоді та спорту Черкаської РДА.

-        Натепер ми готуємося розпочати роботу 1 вересня в школах та дитячих садках у звичайному режимі, - повідомила начальник відділу Людмила Григорчук. – Разом з тим, з керівниками закладів освіти Черкаського району паралельно вирішуємо питання готовності до дистанційного навчання чи інших форм, якщо епідеміологічна ситуація погіршиться.

Проте традиційну серпневу конференцію педагогічних працівників цьогоріч у відділ освіти, культури, молоді та спорту Черкаської РДА проведуть онлайн.

Відтак, для підготовки навчальних закладів, які залишилися в підпорядкуванні відділу освіти Черкаської РДА, а не відійшли до ОТГ, до роботи в осінньо-зимовий опалювальний період, спрямовані понад 11 млн грн. На ці кошти провели капітальні ремонти дахів, харчоблоків, системи водопостачання, водовідведення та каналізаційної системи, понад 2,5 млн грн спрямували на засоби протипожежної безпеки – облаштування системою автоматичної протипожежної сигналізації в Дубіївській, Мошнівській та Яснозірській школах, а також обробка дерев’яних конструкцій та ін.

-        Загалом, підготовчі роботи до початку нового навчального року та опалювального сезону виконані, - зауважила управлінець.

Нагадаємо, у Міністерстві освіти готують три сценарії початку навчального року. Залежно від епідситуації, в регіонах можуть бути запроваджена змішана, дистанційна чи звичайна форма навчання. В Україні до 31 серпня продовжений адаптивний карантин. Проте з 1 серпня країну поділять на зони: зелену, жовту, помаранчеву, червону. У регіонах, які потраплять до червоної зони, школи не працюватимуть. Черкащина, за інформацією Управління охорони здоров’я Черкаської ОДА, натепер має всі шанси втрапити до зеленої зони.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Січень 2022 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31