«Там, де потрібен Батьківщині»

Середа, 18 жовтня 2017 16:52

12 жовтня відбулася обласна учнівська конференція «Герої не вмирають», присвячена Дню захисника України. Захід організував Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді.

Конференцію присвятили темі війни на Сході України – подвигу відважних воїнів, пам’яті полеглих бійців та ролі волонтерського руху.

Почесними гостями заходу були ветерани АТО, волонтери та капелани.

Конференцію відкрив рій «Мошногірських яструбів» Будищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які представили композицію «Я хочу жити в мирній країні».

Після урочистої частини учні загальноосвітніх навчальних закладів області презентували свої роботи, присвячені дослідженню  життєвого та бойового шляхів воїнів АТО, а також розповіли про волонтерський рух в сучасній Україні та на Черкащині. У робіті з красномовною назвою "Війни виграють не генерали" учень Хутірської ЗОШ Вашурін Назар повідав про Ключові аспекти зародження, розвитку та сучасного становища волонтерства.

Не оминули увагою й тему титанічної допомоги армії, яку надають місцеві волонтери. «Там, де потрібен Батьківщині» – робота присвячена волонтерській діяльності мошнівчанина Григорія Константинова, була представлена учнями Мошнівської ЗОШ Вегерою Вадимом та Дорош Владиславою.

– Всупереч поширеній думці, потреби армії на четвертий рік війни залишаються не менш відчутними, ніж у 2014-му,  – розповідає Григорій. – І не зважаючи на те, що люди вже втомились від цього протистояння, я щиро вірю у подальший розвиток волонтерського руху.

Після презентаційних виступів юним дослідникам та їх педагогічним керівникам вручили дипломи обласного управління освіти.

 Артем Яковлєв

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Червень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30