Футболісти з ясел: білозірських малюків тренуватимуть професіонали

Понеділок, 16 вересня 2019 11:25
Футболісти з ясел: білозірських малюків тренуватимуть професіонали Фото зі сторінки Фейсбук Білозірської ОТГ

У дитячому садку Білозірської ОТГ облаштували спеціалізований зал з футбольним майданчиком. Тренуватимуть там малюків професіонали Академії «Всеукраїнський центр футболу і футзалу «Черкащина».

Можливість реалізувати цей проект з’явилася завдяки проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів». Сам конкурс з метою матеріально-технічної підтримки аматорських клубів та популяризації аматорського футболу в Україні був запроваджений урядом Німеччини через федеральну компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ). Реалізацією проекту займалася Асоціація аматорського футболу України у співпраці з Федерацією футболу України та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Серед претендентів на перемогу журі конкурсу відібрало одинадцять найкращих, які отримали фінансову підтримку на реалізацію проектів у розмірі 11 000 євро. 13 вересня, через три місяці, проект Академії футболу і футзалу «Черкащина» стартував. В цей день за участі гостей з посольства Німеччини в Україні, Черкаської обласної державної адміністрації, Асоціації аматорського футболу України, батьків вихованців відбулося урочисте відкриття спеціалізованого майданчика. Перше тренування в початковій групі майбутніх футболістів провів ректор Академії Богдан Кравченко.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)