30 липня - 1 серпня у Мельниках на Чигиринщині відбудеться четвертий мистецький фестиваль «Крутий заміс». Його ініціатор та ідейний натхненник – Юрій Романча, засновник ГО «Холодний Яр-Україна».

Впродовж двох днів охочі з усієї України з’їдуться на Черкащину, щоб наповнитися силою предків, взяти участь в стародавніх іграх та забавах, пізнати «холодноярські» таємниці та секрети, випалити разом магічну Вогняну скульптуру та станцювати гуртовий танок «ойру» - стародавній український танок, що передає локальний колорит, водночас наповнений концепцією сучасності.

А ще на толоці зійтися в глиняних баталіях з давніми друзями, розважитися, весело та цікаво провести час під виступи відомих гуртів «Базіліо має рацію», «The Sixsters», «Крутий заміс», «Друга ріка» та творчих самодіяльних колективів Черкащини.

Опубліковано в Культура

Aptiv — глобальна технологічна компанія, яка займає на світовому ринку унікальну позицію постачальника мозкової (програмне забезпечення та обчислювальна техніка) й нервової (живлення та розподіл даних) системи автомобіля.

Цього літа Aptiv відкриває у місті Черкаси завод із виготовлення електрокабельної продукції, що забезпечить регіон близько двома тисячами робочих місць до кінця року.

«Безпечність. Екологічність. Інтегрованість», — основне гасло компанії

Безпечність. Майбутнє без смертельних ДТП, без травм та аварій.

Для Aptiv безпека — не просто керівний принцип; компанія є лідером в галузі передових технологій безпеки та виділяється серед інших постачальників технологій завдяки глобальним рішенням для різних видів автомобілів та на різних ринках.

Екологічність. Нульові викиди та мінімальний загальний вплив транспорту на довкілля.

Новітні рішення компанії мають амбітну мету: зменшити викиди CO2 й збільшити економію палива. Aptiv також активно впроваджує соціальні ініціативи щодо зменшення викидів, відходів та споживання води в кожному регіоні, у якому працює.

Інтегрованість. Водії очікують того самого зв'язку у автомобілях, що й від «розумної техніки» вдома або від своїх смартфонів.

Інноваційне програмне забезпечення дає безперешкодне з'єднання між транспортними засобами, їх пасажирами та середовищем, в якому вони працюють.

«Нульові викиди парникових газів до 2040 року»

Всесвітня «гонка до нуля» об’єднує підприємства, міста та інші організації, які прагнуть до середини століття скоротити викиди парникових газів в атмосферу до нуля — це означає, що вони вироблятимуть не більше викидів, ніж зможуть компенсувати.

Aptiv названо одним із лідерів 2021 року серед європейських компаній, що прагнуть до покращення клімату (за версією Financial Times). До цього рейтингу входять підприємства, які досягли значного прогресу у скороченні викидів парникових газів, і це — почесне визнання зусиль усіх команд Aptiv в різних куточках світу.

«Підтримка місцевих громад — ще одне кредо компанії»

У кожній країні, в кожному місті, де Aptiv розпочинає виробництво, обов'язковим буде долучення до соціальних проєктів: культурних, спортивних, освітніх, екологічних.

На зустрічах із місцевою владою керівництво компанії окреслило напрями подальшої співпраці на благо громад Черкаської області, а також активний розвиток інфраструктури навколо заводу, що відкривається.

«Робити правильні речі правильно. Завжди»

У 2021 році Aptiv 9-й рік поспіль було визнано однією з найбільш етичних компаній світу. Такі результати дослідження у лютому поточного року опублікував Ethisphere, світовий лідер у визначенні та вдосконаленні стандартів етичної ділової практики.

«Разом задля здоров’я — проти Covid 19»

Працівники Aptiv за бажанням можуть пройти безкоштовну вакцинацію разом із колегами. На даний час у черкаському підрозділі провакциновано вже більше 80-ти бажаючих.

«Стань частиною команди, що змінює майбутнє мобільності»

Працюй в Україні та відкривай безліч кар'єрних можливостей разом з Аптів.

Маєш досвід роботи в автомотів? Не маєш досвіду та бажаєш здобувати його у міжнародній компанії? Навчаєшся й хочеш працювати за фахом? Рекрутери із радістю розглянуть твоє резюме та зустрінуться із тобою на співбесіді!

Актуальні вакансії: в'язальники схемних джгутів, оператори ЧПУ, механіки-налагоджувальники, техніки-технологи, інженери-технологи (вимоги: технічна освіта й знання англійської мови на рівні B2 та вище), оператори та комірники на склад, працівники логістики (вимога: знання англійської мови на рівні B2 та вище), експерти з якості, офісні працівники (вимога: знання англійської мови на рівні B2 та вище).

«Різність. Рівність. Інклюзивність»

Статус-кво? Це точно не про них. У Аптів заохочується розмаїття думок, висловлення точок зору та впровадження іновацій. Адже різноманітність — це запорука творчості й здатності змінюватись щодня, тож, разом із понад 180 000 співробітниками у 44 країнах, Aptiv продовжує шлях до глобальної інклюзивності.

Приєднуйся до команди — щоб разом змінювати наше завтра.

Опубліковано в Новини громад

Календар

« Липень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31