Де в Черкасах безкоштовно навчитися фінансової грамотності?

П'ятниця, 06 серпня 2021 16:19

У кінці липня в Черкасах розпочала роботу «Платформа фінансової грамотності та бізнес-освіти». Функціонуватиме вона впродовж чотирьох місяців. Якщо ви вирішили відкрити власну справу чи прагнете підвищити рівень фінансової грамотності та бізнес-мислення, то вам сюди.

«Платформа фінансової грамотності та бізнес-освіти» - це бізнес-інкубатор, створений для навчання населення фінансової грамотності та формування нової фінансової культури в нашій країні, а також допомогти розвитку малого та середнього підприємництва в регіоні, сприяти подоланню негативних наслідків карантину, підвищення рівня обізнаності підприємців в питаннях податкового та трудового законодавства, створення додаткових можливостей для виходу на нові ринки (в т. ч. зовнішньоекономічні).

Ініціатори проєкту - спілка громадських організацій, які мають великий досвід в різних освітніх програмах та громадських проектах: ГО «ІНСТИТУТ СПРИЯННЯ ПАРТНЕРСТВУ ТА СОЦІАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ», ГО «ЦЕНТР ФІНАНСОВОЇ  ГРАМОТНОСТІ ТА БІЗНЕС ОСВІТИ», РП ГО «ДК ПАРТНЕР» м Черкаси. У їхній команді - досвідчені фахівці/фахівчині у фінансовій та податковій сферах, трудового та юридичного законодавства, сертифіковані бізнес-тренери та коучі, юристи, успішні підприємці.

Платформа дає змогу безкоштовно брати участь в інформаційних заходах таким категоріям населення: безробітні, що знаходяться на обліку в центрах зайнятості, громадяни, що вирішили відкрити власну справу та прагнуть підвищити рівень фінансової грамотності та бізнес-мислення, приватні підприємці, малий та середній бізнес, внутрішньо переміщені особи з окупованих територій, соціальні категорії населення, іноземці, що планують відкривати бізнес в Україні.

Теми, які можна опанувати на платформі

Фінансова грамотність: як підвищити фінансовий інтелект, основні закони грошей, що таке фінансова незалежність, як її досягти, як розрахувати суму капіталу, необхідну для фінансової свободи, як сформувати пасивний дохід та подушку безпеки, що таке інвестиції, види інвестицій, сучасні фінансові інвестиційні інструменти, ризики та девирсифікація.

Орієнтація в бізнесі: як відкрити власну справу (школа підприємця- початківця), трудове законодавство/бухгалтерський облік/юридичні аспекти (що треба знати власнику бізнесу), зниження видаткової частини бізнесу.

Розвиток громадянського суспільства: юридичні та податкові аспекти неприбуткових організацій, грантові програми, фандрайзинг, пошук фінансових можливостей, розвиток соціального підприємництва.

Зовнішньо-економічна діяльність та іноземні інвестиції: можливості та перспективи інвестицій в Україну, міграційні юридичні консультації для іноземців, розробка бізнес-планів та супровід, налагодження партнерських зв’язків, додаткові ресурси для іноземних партнерів, сертифікація.

За більш детальною інформацією звертайтеся до організаторів Платформи: ГО «Інститут сприяння партнерству та соціальних ініціатив», (067)767-24-51, Cвітлана; ГО «Центр фінансової грамотності та бізнес-освіти», (067)- 470-2-40, Ірина. Окрім того, щопонеділка безкоштовні індивідуальні консультації для малого та середнього бізнесу. Запис за тел. 0677672451.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Грудень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31