Через примхи колишньої сільської голови бюджетники Червонослобідської ОТГ можуть залишитися без зарплат

Середа, 02 грудня 2020 11:53

Майже півтисячі працівників закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти та культури, а також управлінського апарату та комунальних служб Червонослобідської ОТГ через небажання колишньої сільської голови Юлії Дубовик, яка програла вибори 25 жовтня 2020 р., віддавати владу ризикують залишитися без заробітних плат.

Про це «Сільським обріям» розповів новообраний сільський голова Олександр Литвиненко.

За даними протоколів Червонослобідської сільської ТВК, політична партія «Команда Сергія Рудика «Час змін» отримала 32 % голосів, а сільським головою обрано висуванця цієї партії Олександра Литвиненка. Він на 633 голоси, а це 17 %, випередив кандидатку від «Слуги народу», чинну сільську голову Юлію Дубовик. Остання з таким вибором громади не погодилася.

Закон передбачає, що для того, щоб набути повноважень новообраний сільський голова має подати до сільської ТВК заяву та документ про звільнення з попереднього місця роботи.

-        Відповідно до законодавства про місцеве самоврядування мої повноваження, як виконуючого обов’язки старости, припиняються в день установчої сесії сільської ради нового скликання. Я не можу сам звільнитися з роботи, це рішення, як мінімум, мають ухвалити депутати сільської ради попереднього скликання, - розповідає Олександр Петрович. - Але на сесії сільської ради депутатів VII скликання, яка відбулася 27 листопада, відповідне рішення було заблоковано – за нього не проголосувала сама Юлія Дубовик. Учора, 1 грудня, я повторно подав заяву до сільської ТВК, а також направив скаргу до ЦВК на їхні неправомірні дії.

Як припускає Олександр Литвиненко, подібне зволікання викликане бажанням «насолити» хоч наостанок. Власне, його це мало займає - нехай пізніше, але «попередникам» відповідно до законодавства доведеться віддати «булаву». Проте від примх колишньої сільської голови Юлії Дубовик та її команди – страждає майже 15-тисячна Червонослобідська громада.

-        Від виборів минуло півтора місяці. Вже давно потрібно проводити сесії - затверджувати бюджет громади, передбачати кошти на реалізацію соціально значущих для жителів Червоної Слободи, Вергунів, Нечаївки та Хуторів проектів для повноцінного та стабільного соціально-економічного розвитку. А вся робота заблокована примхами так званої «слуги народу» колишньої сільської голови Юлії Андріївни Дубовик. Тобто майже півтисячі бюджетників громади ризикують залишитися без заробітних плат. Проте програвшим вибори, вочевидь, байдуже на людей.

Як стало відомо, Червонослобідська сільська ТВК оголосила про скликання установчої сесії на 10 грудня 2020 р.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31