ЧИМ ЖИВЕ ДУБІЇВКА розповів Олександр Кривошея

П'ятниця, 09 лютого 2018 08:10

Про дороги, децентралізацію, благоустрій та роботу голови

Олександр Кривошея обраний головою Дубіївської сільської ради у 2015 році, перед цим двічі був сільським депутатом.

– На виборах сільського голови висунув свою кандидатуру, бо про це прохали люди, – зізнається Олександр Іванович. – Усього було п’ять претендентів, за мене віддали 900 голосів. Оцінюючи власну роботу, здійснену за два роки перебування на посаді, вважаю, що не підвів і не розчарував тих людей, котрі в мене повірили. Адже послідовно реалізовую заплановані проекти.

А зроблено дійсно чимало. Так, вдалося відремонтувати будівлю Будинку культури. Тут полагодили котельню і встановили твердопаливний котел, вивезли будівельне сміття, відновили систему опалення у вестибюлі та ушляхетнили прилеглу територію. Інший реалізований проект, котрим пишаються у Дубіївці, – міні­футбольне поле зі штучним покриттям. На його створення витратили 200 тисяч гривень. Із них коштів районного бюджету 100 тис. грн, спонсорських коштів 50 тис. грн та ще 50 тисяч виділила сільська рада.

– Проект не з дешевих, але він того вартий, – переконаний Олександр Кривошея. – Тепер нашим дітям є де займатися спортом. Також у планах – відкрити в селі спортивні секції з боксу та самбо. Взагалі, культивувати спорт і популяризувати здоровий спосіб життя – це важливий та пріоритетний напрям роботи. Адже міцна і сильна молодь – вагома складова потужної громади.

Разом з цим, у Дубіївці здійснюється активна робота щодо благоустрою населеного пункту – вдосконалено систему вуличного освітлення, встановлено фотореле, здійснено заміну лампочок з дросельних на енергоефективні, внаслідок чого світло горить упродовж усього темного періоду доби.

Дбаючи про осіб, котрі щодня їдуть на роботу до міста, сільська влада здійснила реконструкцію зупинки на «дубіївському» повороті. За спонсорські кошти там збудували туалет.

Також торік розчистили частину сільського ставка. Тепер це місце придатне для риболовлі та відпочинку.

Щодо наскрізної проблеми більшості українських сіл, а саме ремонту та обслуговування доріг, то до цього прикута особлива увага як місцевої, так і районної влади. Натепер відремонтовано центральну дорогу по вулиці Богдана Хмельницького, проведено щебеневий та ямковий ремонти на дорогах п’яти інших вулиць. Біля в’їзду на господарські двори колишнього колгоспу засипали яму та вирівняли проїзд. Навесні тут висадять берізки.

Минулого року розпочав працювати офіційний сайт сільської ради, виділялись кошти на розвиток матеріально­технічної бази, ремонт приміщень сільської амбулаторії, дитячого садочка та загальноосвітньої школи. Була надана матеріальна допомога шести десяткам людей. Серед них учасники АТО, тяжко хворі, родичі померлих.

Разом з тим, придбали три путівки на оздоровлення у літній період дітей з багатодітних і малозабезпечених родин та дітей з обмеженими фізичними можливостями. За підтримки Народного депутата Сергія Рудика обладнали дитячий майданчик, який передали на баланс військової частини А3193.

Надавали матеріальну допомогу у вигляді продуктових наборів для ветеранів Другої світової війни, людей похилого віку та людей з обмеженими фізичними можливостями. Окрім цього, людей з інвалідністю взимку безкоштовно забезпечують дровами.

Ще одне важливе питання – це об’єднання громад. З цього приводу в Дубіївці проводилося подворове опитування населення, яке здійснювалося сільськими депутатами. Результати опитування були доволі невтішні – понад 90% усіх жителів села виступають проти будь­якого об’єднання.

– До нас надходили пропозиції і від Руської Поляни, й Білозір’я, і Геронимівки. Я особисто вивчав це питання, спілкувався з людьми, зустрічався із сільськими головами тих сіл, від котрих надходили пропозиції, але поки що у дубіївчан не має конкретного бачення з приводу об’єднання. Можливо, людям просто потрібен час, аби на позитивному досвіді сусідів переконатися в ефективності реформи децентралізації.

За понад два роки роботи головою, за словами Олександра Івановича, він по­новому навчився розглядати проблеми та здобув безцінний управлінський досвід, який дозволяє йому знаходити комплексні підходи до вирішення існуючих проблем. Як стверджує сам очільник села, усі позитивні речі, котрі відбуваються у Дубіївці, – результат спільної роботи голови, депутатського корпусу, членів виконкому, керівників підприємств, бізнесменів та всіх активних членів громади.

– Основним своїм завданням на посаді сільського голови я вважаю залучення депутатів сільської ради, громади в цілому і кожного жителя зокрема до активної участі у соціально­економічному розвитку Дубіївки, – зауважує Олександр Кривошея. – Тому що лише спільними зусиллями можна розбудувати успішне й заможне село.

Артем ЯКОВЛЄВ,фото автора

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Травень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31