«Лінія оборони проходить через серце кожного українця починаючи з 2014 року»

П'ятниця, 13 жовтня 2017 14:04

Свято до Дня захисників України (фоторепортаж)

 Понад тридцять учасників АТО та волонтерів з населених пунктів Черкаського району нагородили почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації. Урочистості з нагоди Дня українського козацтва та Дня захисників України відбулися в актовій залі районної ради.

 Анатолій Яріш, голова Черкаської РДА:

Наша історія сповнена не лише трагічних сторінок, а й великої звитяги. Нам є чим і ким гордитися. Зараз ми віддаємо честь і славу нинішнім бійцям Збройних сил України, добровольцям, волонтерам, які відстоюють сучасну, незалежну Україну. Лінія оборони проходить через серце кожного українця починаючи з 2014 року. Нехай оберігає вас Покрова Пресвятої Богородиці  а непереможний дух козацтва та всіх героїв надихає на віддане служіння Україні. Я вітаю військовослужбовців збройних сил, добровольчих батальйонів, дякую волонтерам, які на своїх плечах несуть ношу розбудови боєздатної української армії. Героям слава!

 

Олексій Собко, голова Черкаської районної ради:

Це свято кожного, хто наближає нашу перемогу над ворогом, це день памяті про кожного, хто віддав своє життя за Батьківщину.  Сьогодні ми інакше дивимося на військових. Це наші рідні, близькі та знайомі, що в один день стали героями сьогодення. Ми щиро вітаємо тих, хто повернувся зі сходу, і гірко оплакуємо тих, хто вже не повернеться. Ще донедавна, ми вважали, що втратили п’ять наших хлопців в зоні АТО. Завдяки родині волонтерів Лесі та Григорію Константиновим із Мошен ми знаємо, що загинуло 10 бійців, які мають відношення до нашого району. Вічна їм пам'ять. Сьогодні нас об’єднує єдина мета – перемога над ворогом, об’єднання країни та поступальний рух нашої держави у європейському співтоваристві.

 

Роман Вовченко, голова Громадської ради при Черкаській РДА:

- Аби повністю звільнити країну від ворога маємо зробити ще дуже багато роботи. Хлопці сильні духом та вірою в перемогу. Нехай береже їх Господь.

 

Похвальні грамоти та квіти учасникам АТО та волонтерам Черкаського краю вручили керівники району.

До речі, як зауважив у ході урочистостей сільський голова Богдан Шкарбута, нагороджені з Мошен будуть відзначені грошовими преміями з місцевого бюджету. 

 

Святковий концерт для учасників дійства підготували працівники відділу культури і туризму адміністрації та творчі колективи району.

 

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Червень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30