Лісівники СКП «Райліс» разом з управлінцями Черкаської РДА та Черкаської районної ради посадили ділянку лісу на території Тубільцівського старостинського округу. Лісові культури гуртом створили на ділянці восьмого кварталу підприємства площею 1 га.

– Для лісівників посадка лісу – справа водночас звична, буденна і найголовніша. Не важливо як – у рамках акцій, проектів чи просто щоденної роботи – лісівники завжди стовідсотково відновлюють заплановані площі, – зазначив директор СКП «Райліс» Станіслав Швед. – Разом з тим, щовесни організовуємо подібні акції зі спільного заліснення територій, адже вони привертають увагу громадськості до збереження навколишнього середовища та відповідального поводження в лісовому масиві.

Лісові культури після інструктажу від майстра лісу Михайла Лубневського гуртом створювали на ділянці, де торік провели суцільну санітарну рубку.

-                 І не так важливо, скільки ви сьогодні дерев посадили – десяток чи сотню, - зауважив він учасникам акції, - головне, що ви зробили це з чистими помислами та з душею – ліс це відчуває.

Працівники підприємства СКП «Райліс» докладають максимальних зусиль, аби провести вчасно і якісно посадку лісу. Адже важливо організувати весняну лісокультурну кампанію у якомога стисліші терміни, доки у ґрунті достатньо вологи.

-                 Загалом цьогоріч заплановано доповнення лісових культур попередніх років на площі близько 50 гектарів. Роботи там проводитимуть працівники підприємства вже власними силами, - зауважив Станіслав Іванович.

Нагадаємо, в Україні триває оголошена Міністерством захисту довкілля і природних ресурсів та Державним агентством лісових ресурсів України акція «Cтворюємо ліси разом». Лісівники запрошують долучитися до садіння дерев не лише в лісі, а й в парках, скверах, поруч з власними будинками.

Опубліковано в Новини громад

Календар

« Квітень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30