На варті життя кожного жителя Черкаського району

П'ятниця, 15 вересня 2017 12:58

Рятувальників третьої Державної пожежно-рятувальної частини з професійним святом привітали голова районної ради Олексій Собко та заступник голови адміністрації Петро Коренюк.

Хвилиною мовчання присутні вшанували рятувальників, які загинули під час виконання службових обов’язків.

-         Ми вже долучаємося і надалі готові докладати зусиль для створення комфорту у вашій роботі і відповідно безпеки наших громадян, - зауважив у вітальному слові Олексій Собко. – найближчим часом завершаться роботи та буде відкриття п’ятої МПК у Руській Поляні. Хочу подякувати ідеологу втілення задуму - Андрію Хижняку – за професіоналізм та роботу. Ми впевнені, що ми маємо гідний захист саме у вашій професії.

Також за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм,  вагомий особистий внесок у справу запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та з нагоди Дня рятівника, найкращих рятувальників нагородили почесними грамотами районної ради та адміністрації. Окрім того, надзвичайники третьої ДПРЧ в подарунок отримали бензопилу. Подякував за працю черкаським вогнеборцям директор ТОВ «Купава груп» Михайло Додонов, презентувавши для рятувальників в подарунок  – кондиціонери.

-         Кожне врятоване вами життя – безцінне. І подарунки, які ви отримали сьогодні, трохи покращать ваш побут, аби ви більш якісно виконували свої функціональні обов’язки, - звернувся до колег начальник міськрайонного управління ДСНС в Черкаській області Андрій Хижняк. - Бережіть себе, дбайте про своїх командирів, а ви, командири, бережіть своїх підлеглих. Якщо ця ланка працюватиме, ми живі-здорові повертатимемося з усіх виїздів, чого вам і бажаю. Хочу запевнити керівництво Черкаської районної державної адміністрації, районної ради, обласного управління, що третя Державна пожежно-рятувальна частина як і весь Другий пожежно-рятувальний загін готовий до всіх викликів, які б нам не приносило сьогодення.  Ми з честю і гідністю виконаємо свій обов’язок по гасінню пожеж і ліквідації надзвичайних ситуацій.

Окрім того, рятувальникам вручили грамоти Управління ДСНС в Черкаській області, а також декому присвоїли вище звання. 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31