Перші «обладунки» для скандинавської ходьби головам Черкаської районної ради та Черкаської РДА передав депутат районної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» В’ячеслав Тур.

-        Нині в громадські приймальні ВО «ЧЕРКАЩАНИ» надходить найбільше звернень від людей, які хочуть займатися спортом, зокрема скандинавською ходьбою. Цей вид спорту набуває все більшої популярності у громадах Черкащини. Відтак, в депутата обласної ради Олександра Воскобойніка є задум в червні організувати одночасну участь в скандинавській ході жителів різних районів Черкаської області, - повідомив В’ячеслав Іванович. – Хотілося б щоб Черкаський район став першим в цих рядах.

Долучитися до встановлення рекорду України по одночасній участі в кандинавській ході депутат Черкаської облради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександр Воскобойнік запросив і керівництво Черкаського району, передавши їм для «підготовки» необхідне обладнання.

Опубліковано в Політика

3 квітня в Леськах вперше відбудуться командні змагання з очищення узбережжя Дніпра від сміття. Почати учасники заходу планують об 11.00.

Долучитися до екофесту своїх колег-депутатів Черкаської районної ради сьогодні на восьмій позачерговій сесії районної ради запросив В’ячеслав Тур.

-        Цей проєкт наочно продемонструє, який результат може дати командна робота депутатів різних рівнів, управлінців з активною громадою по збереженню навколишнього середовища. Буде цікаво і дітям, і дорослим, адже в процесі фестивалю проводитимуться різноманітні конкурси та розваги екологічного спрямування, - повідомив він. – Учасники, які братимуть участь в цих конкурсах, отримають цікаві та цінні призи.

Ініціатором та організатором екологічно-просвітницького проєкту, який дозволяє учасникам зробити внесок в охорону навколишнього середовища та вивчити основи роздільного збору сміття став депутат Черкаської обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩИНИ» Олександр Воскобойнік.

До речі, подібний захід незабаром планується і в Мошнівській територіальній громаді. Наразі там триває місячник з прибирання територій.

Опубліковано в Політика

Календар

« Квітень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30