Черкаська ЦРЛ отримала гуманітарну допомогу від «МХП – Громаді»

П'ятниця, 15 січня 2021 11:42

КНП «Черкаська центральна районна лікарня», яка нещодавно перейшла на баланс Червонослобідської ОТГ, новий рік розпочала з подарунків від Благодійного фонду «МХП – Громаді». З обновами громаду також привітали депутат обласної ради від політичної партії ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександр Воскобойнік та депутат Черкаської районної ради від цієї ж політичної сили В’ячеслав Тур.

Чотири багатофункціональні медичні ліжка з електроприводом Черкаська центральна районна лікарня отримала у межах започаткованої співпраці Благодійного фону «МХП – Громаді» та Благодійного фонду «Міжнародна Асоціація Підтримки України».

Сучасні ліжка обладнані фіксаторами, завдяки яким можна зручно розмістити пацієнта, та електроприводом, який дає змогу лікарю чи навіть самостійно пацієнту регулювати висоту ложе та кут нахилу головної секції для лежання чи сидіння.

Слід зауважити, що така допомога від фонду для медичного закладу не перша.

-        Завдяки  «МХП - Громаді» наш медичний заклад зміг пережити складні часи стрімкого збільшення кількості хворих на COVID-19, - зауважує головний лікар Микола Гуськов. – Коли держава «буксувала», фонд та місцеві підприємці нам підставили плече. Лікарня отримала апарати для штучної вентиляції легень, кисневі концентратори, багатофункціональні ліжка, а медики - засоби індивідуального захисту, продукти харчування під час цілодобового чергування. Завдяки такій допомозі, ми змогли набратися сили, забезпечили необхідний рівень, що дало змогу стабілізувати ситуацію.

Як зауважив депутат облради Олександр Воскобойнік, на той момент подібні контрзаходи проводилися по всій країні, адже відлік інколи йшов на години, навіть не дні.

-        Кожен свідомий громадянин мав нагоду проявити свою активну позицію та долучитися до спільної реалізації подібних проєктів соціальної допомоги, - зауважив Олександр Воскобойнік, побажавши, щоб обнови знадобилися переважно у планово-оздоровчих цілях.

Медичні ліжка будуть розподілені між анестезіологічним, гінекологічним, реанімаційним та хірургічним відділеннями районної лікарні, пацієнти яких потребують особливого догляду та невідкладної допомоги. Нині подібних ліжок у медзакладі бракує і потреба лікарні у такому обладнанні завжди актуальна.

За словами директорки «МХП – Громаді» Тетяни Волочай, нове партнерство дасть можливість підтримувати заклади охорони здоров’я та освіти, громадські організації інвалідів, ветеранів війни та праці, дитячі будинки, будинки-інтернати та інші організації та установи, що утримуються за рахунок державного чи місцевого бюджетів.

Загалом в Україну прибуло 38 таких ліжок, які розподілено у кілька центральних районних лікарень Київщини, Черкащини, Вінниччини. Найближчим часом очікується черговий транш гуманітарної допомоги з Німеччини.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31