Черкаська РДА отримала керівника: Клименко обіцяє колегам плідну співпрацю, а Боднар попереджає його про «червоні лінії»

Четвер, 28 травня 2020 17:07

Сьогодні, 28 травня, голова Черкаської ОДА Роман Боднар офіційно представив громадськості Черкаського району керівника РДА. Ним, відповідно до розпорядження Президента, став Володимир Клименко.

Як ми повідомляли, Володимир Клименко для Черкаського району людина не нова, адже він народився в Степанках і впродовж п’яти років з 2010 р. очолював Степанківську сільську раду. З 2015 до 2019 року був головою в Чигиринській РДА.

-        Процедура призначення голів РДА відбувалася дуже важко, - зауважив Роман Боднар. – Це пов’язано з тим, що більшість людей, які претендували на ці посади, усвідомлювали, що відбувається процес децентралізації, і РДА після внесення змін до Конституції як такі перестануть функціонувати. Тобто їм доведеться ухвалювати непопулярні рішення і брати відповідальність на себе. У процесі відбору Володимир Клименко проявив ті особисті риси та якості, знання та досвід, які підтвердили його як ефективного управлінця, здатного керувати районом. Проте факт призначення на посаду будь-якого чиновника не гарантія того, що цієї посади не можна позбутися дуже швидко, якщо будуть перейдені «червоні лінії», тобто якщо чиновники діятимуть всупереч інтересам громади. Разом з тим, закликаю критикувати не особу, а вчинки чи дії управлінця.

Для новопризначеного керівника РДА він вже окреслив кілька напрямків роботи – вирішити проблемні питання в медичній галузі, сформувати перелік об’єктів, які будуть фінансуватися з ДФРР, та спрямувати роботу на будівництво та ремонт дорожньої інфраструктури.

Сам Володимир Клименко зізнався, що щиро радий повернутися в Черкаський район.

-        Район мій рідний, проблеми мені знайомі, тому я переконаний, що з депутатами, управлінським апаратом, сільськими головами та керівниками об’єднаних територіальних громад ми вибудуємо алгоритм спільних дій на благо розвитку району, - зауважив він. – Разом з тим, щиро хочу подякувати Петру Коренюку, який двічі виконував функції голови в період, поки визначали керівників, а також апарату РДА, районній раді, керівникам структурних підрозділів, сільським головам за роботу.

Володимира Клименка привітали голова районної ради Олексій Собко та сільські голови Черкаського району.

-        Я впевнений, що це достойна кандидатура, він знайде комунікацію з сільськими радами та ОТГ, а від нас буде співпраця та злагоджена робота, - зауважив голова Білозірської ОТГ Володимир Міцук.

Останнє редагування Четвер, 28 травня 2020 17:18
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Читати 1925 разів

Календар

« Червень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30