У Руськополянській ОТГ відкрилася поліцейська станція

П'ятниця, 28 лютого 2020 13:53

Відтепер громадський порядок у населених пунктах Руськополянської громади підтримуватимуть поліцейські офіцери громади. Звернутися за допомогою до них жителі сіл. Руська Поляна та Геронимівка зможуть 24 години на добу і сім днів на тиждень.

Проєкт «Поліцейський офіцер громади», в якому громада взяла участь, 27 лютого отримав логічне завершення – відкриття поліцейської дільниці. Вона розміщена в будівлі Центру безпеки громадян на в’їзді в село Руська Поляна.

Громаду з відкриттям власної поліцейської дільниці привітав депутат обласної ради Анатолій Яріш. Подякувавши всім причетним до неї, він зауважив, що – це «злагоджена дія і результат спільної роботи багатьох людей, взаємодопомога всіх гілок влади».

-                 Це мрія, яку ми виношували не один рік. Спершу розпочали з будівництва пожежної частини. Потім прийшла ідея створити Центр безпеки громадян, який об’єднає всі безпекові служби – надзвичайників, поліцію, швидку допомогу. Багато зусиль до будівництва цього Центру доклав директор СТОВ «Зоря» Іван Йосипович Дарієнка, депутат обласної ради Анатолій Яріш, керівники Черкаського району, козаки Руськополянської козацької сотні ім. П. Дорошенка, начальник Міськрайонного управління ДСНС у Черкаській області Андрій Хижняк, а також жителі нашої громади, - звернувся у вітальній промові сільський голова Олег Гриценко. – Я дякую всім і кожному окремо за спільну роботу. Руськополянська ОТГ – це громада, жителі якої вміють об’єднуватися заради мети. Кожному з вас дякую окремо. Разом ми –сила!

На переконання голови Черкаської районної ради Олексія Собка, саме цей месидж Руськополянської громади дає можливість робити не можливе.

-         У цій громаді працює командний дух, - зауважив голова районної ради Олексій Собко. – Досі тривають дискурси, про доцільність чи недоцільність об’єднання громад, то сьогоднішня подія – яскравий приклад у підтвердження «за». Загалом у  Черкаському районі чотири об’єднані громади отримали і машини, і своїх поліцейських офіцерів, окрім Руськополянської, ще Червонослобідська, Леськівська, Білозірська. Щиро вітаю громаду з цією подією і чекаємо на нові звершення. А тут їх ще буде і буде.

Впевненість, що завдяки сприянню держави та ініціативності об’єднаної громади нині можна бути впевненому в безпеці жителів громади та Черкаського району в цілому, висловив заступник голови Черкаської РДА Петро Коренюк.

-                 Основним девізом цього проєкту було – «Я тут живу, я тут працюю». Це ваш поліцейський офіцер громади, який житиме поруч з вами, до якого ви можете звернутися 24 години на добу сім днів на тиждень. Основний меседж проекту – створити безпечне середовище. Де не було поліції – вона буде. Основним показником нашої роботи буде довіра населення і не допущення виникнення злочину, - звернувся до присутніх заступник начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області Сергій Довгий.

Громаду з визначною подією привітали представники служби з надзвичайних ситуацій та отаман Руськополянської козацької сотні ім. П Дорошенка Віктор Коломієць. До речі, козацька сотня однією з перших відгукнулася на заклик сільського голови взятися за будівництво Центру безпеки громадян.

-                 Я вважаю, що сьогодні кожному з нас потрібно менше запитувати, що мені завинила держава чи місцева влада, а спершу запитати в себе, що я зробив для села, де ти живеш, для своєї малої батьківщини, щоб потім отримати навзаєм, - зауважив він у вітальній промові.

Після урочистої частини присутні оглянули приміщення, де працюватимуть поліцейські офіцери, оглянули матеріально-технічну базу та забезпечення.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Читати 2986 разів

Календар

« Червень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30