У Мошнах відкрили сучасний рентген-кабінет за 2 мільйона гривень

Понеділок, 11 грудня 2017 10:03

У поліклініці районної лікарні села Мошни відкрили сучасний сучасний кабінет із цифровим рентген-обладнанням.

Сьогодні в зоні обслуговування районної лікарні  майже 18 тисяч осіб.

Ефективна робота рентгенівського кабінету забезпечується за рахунок автоматизованості робочих місць лікаря-рентгенолога та лаборанта. Апарат дає змогу швидко отримувати зображення, виконувати цифрову обробку і деталізацію дрібних анатомічних структур.

− Тепер наші пацієнти зможуть пройти якісне та безпечне обстеження всього за декілька хвилин, − зазначає лікар-рентгенолог Руслан Бербет.

Пацієнт отримує плівку, яку не потрібно проявляти, її роздруковують прямо в кабінеті на принтері для термічних знімків. Діагностичну інформацію можна пересилати на комп’ютер лікаря і вона зберігатиметься в базі даних. Дослідження можна також використовувати для порівняння пацієнта в динаміці.

На відкриття рентген-кабінету завітали представники районної та сільської влади, депутати районної ради.

Гості не лише ознайомилися із можливостями нового обладнання, а й оцінили його у дії. Першим пацієнтом став сільський голова села Мошни Богдан Шкарбута, який пройшов флюорографічне обстеження та отримав роздрукований на комп’ютері знімок.

-         Хочу подякувати керівникам району, сільським головам, спонсорам за співпрацю в модернізації та осучаснення медичного обладнання, яке стане запорукою в покращені обстеження мешканців Мошнівського куща, - зауважила головний лікар Любов Іващенко.

Нагадаємо, сучасний рентгенапарат для районної лікарні села Мошни придбали придбали за кошти районного бюджету. Витратили на це 1,7 мільйона гривень. Ще близько 300 тисяч знадобилося для обладнання кабінету, який наразі відповідає усім експлуатаційним вимогам високовартісного обладнання.

Артем Яковлєв

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Травень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31