Валентина Кошелко: «Сумують за сценою та глядачами»

Понеділок, 16 листопада 2020 15:41
Валентина Кошелко: «Сумують за сценою та глядачами» Фото Валентини Кошелко

Одні карантинних реалій не витримують, а інших вони лише загартовують. Серед таких і Худяківський народний аматорський театр, який під час карантину запровадив різноманітні активності у соцмережах.

«Я не раз переконувалася у тому, що в нас крута команда, готова до будь-яких змін і труднощів, всім дякую за розуміння, готовність і гнучкість до обставин», - зауважує очільниця театру Валентина Михайлівна Кошелко.

У березні худяківські актори востаннє наживо презентували на театральній сцені виставу «Мої друзі». Відтоді всі постановки та таетральні дійства демонстрували онлайн. Це й свято Івана Купала, яке обіграли біля місцевої водойми, а до Дня незалежності – поставили «Пропала грамота».

-        Хвороба не запитує, а обирає, відтак, коронавірус не оминув і наших людей – ми втратили свого колегу, щирого та людяного односельця, і друга – керівника вокального ансамблю Віталія Федоровича Луговського. Це була важка втрата, від якої ми довго оговтувалися, - розповідає Валентина Михайлівна. – Наші актори сумують за сценою, позитивними емоціями, оплесками та щирістю глядачів. Для репетицій збираємося невеликими групами. Це дещо вибиває з колії, але водночас і загартовує. Ми навчилися гуртом жити за новими правилами та викликами. Наш глядач залишався з нами онлайн. Всі вистави ми викладали на нашому YouTube-каналі. Зрозуміло, що такий перегляд не замінить виступу наживо, проте він хоча б компенсує потребу як глядача, так і акторів у творчому наповненні та позитивних емоціях, які при нинішній психологічній напрузі в суспільстві лише сприятимуть здоров’ю.

Натепер актори продовжують репетиції в малих групах. На черзі – адаптована до вимог суспільства постановка «Жовтий князь» за романом Василя Барки, яку мають видати на-гора в кінці листопада. 28 листопада українці поминатимуть вбитих голодом 1932-1933 рр. земляків.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Травень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31