«Ой радуйся, земле, зійшла зоря ясна!»

Вівторок, 21 січня 2020 09:09

Двадцять один творчий колектив, весела, затишна, родинна атмосфера, спільна козацька каша, солодощі та подарунки, а ще на біс – пісня від народного вокального чоловічого ансамблю «Ясноград» та спільне виконання «Добрий вечір тобі, пане господарю». Це – IV регіональний фестиваль різдвяних піснеспівів, який відбувся 18 січня у Будинку культури с. Мошни.

Четвертий рік поспіль гостинна мошнівська земля збирає на виконання колядок, щедрівок та зимових пісень творчі колективи Черкаського району. Проте цьогоріч фестиваль став особливим, адже згуртував піснею сусідів - жителів Мошнівського куща, які готуються дооб’єднання в одну громаду.

Власне, ініціатором регіонального фестивалю чотири роки тому став КЗ «Мошнівська дитяча музична школа» та її директор Віта Бойко. Спершу він мав районні масштаби, потім проводився лише на місцевому рівні, а цьогоріч став регіональним. За його організацію взялися Мошнівська сільська рада та сільський голова Богдан Шкарбута, працівники Будинку культури села Мошни та директор Леся Гаврилюк, а також КЗ «Мошнівська дитяча музична школа». А меценатом творчого дійства стало Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» та член ради ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександр Воскобойник. Завдяки його підтримці всі учасники фестивалю отримали спеціально розроблені Дипломи учасника фестивалю, пам'ятні статуетки та подарунки. А ще смачну козацьку кашу, чай, каву та солодощі всім учасникам та гостям свята.

Учасників заходу з новорічно-різдвяними святами привітали сільський голова Богдан Шкарбута, хвилиною мовчання згадавши односельця Максима Преснякова, який загинув п’ять років тому в цей день. Власне, й цей концерт йому присвятили, адже позивний він мав «Артист».

Порозуміння, щастя, миру, добра та розвитку побажала жителям Мошнівського куща помічниця члена ради ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександра Воскобойника, голова ГО «Розвиток об’єднаних територіальних громад» Наталія Старікова та депутат Черкаської райради, голова депутатської фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» в Черкаському районі Володимир Шимановський.

-        Дві з половиною години виступів пролетіли як мить, а в душі ще довго буде благодать та відлуння різдвяних піснеспівів, - ділиться враженнями директор Будинку культури Леся Гаврилюк. – зал зустрічав всі колективи гучними оплесками та оваціями. Організатори, спонсори та глядачі приємно вражені неповторними талантами нашого краю. Кожен колектив та кожен учасник - це унікальний та неймовірний потенціал мошнівського краю. Щира подяка людям, які допомагали в організації, але які завжди «поза кадром» - світлове, музичне забезпечення підготували Григорій Хижняк, Святослав Туз, Ганна Однорог та Лідія Коцар, за фото- та відеозйомку - Максиму Федоренко, Олександру Павлову та Григорію Хижняку, смачну кашу та чай - місцевому підприємцю Олені Гречусі та Ірині Кишлян, за допомогу - Надії Левченко, Ірині Клименко, Валентині Дорошенко та пані Вірі. Дякуємо нашій молоді - Віктору Дуднику, Анжелі Гребенюк та іншим за допомогу.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Червень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30