72-річний Микола Мусієнко вступив у Спілку журналістів

Четвер, 16 травня 2019 14:49

Черкаська обласна організація НСЖУ прийняла до своїх лав голову первинної організації ветеранів с. Степанки 72-річного Миколу Івановича Мусієнка.

Згідно зі статутом НСЖУ, для вступу до спілки кандидат має подати свій творчий доробок  та рекомендації двох дійсних членів спілки. За новообраного члена поручилися голова обласної організації Тетяна Калиновська та відомий на Черкащині науковець, юрист, громадський діяч Микола Зеленько.

-        Микола Іванович – це надзвичайно творча особистість, активіст у громадському житті та волонтер. Для Національної спілки журналістів України велика честь приймати його до своїх рядів, - зауважила, вручаючи  Миколі Мусієнку квиток вітчизняного та міжнародного зразку, а також значок, які мають відкрити йому двері для професійного розвитку та зростання, навчання та виконання журналістського завдання. – З іншого боку, для Миколи Івановича – це посвідчення обумовлює і велику відповідальність, дотримання стандартів та професійної етики журналіста.

83-річний Микола Леонтійович Зеленько, який, до речі, доводиться Мусієнку земляком, зауважив, що Микола Іванович дуже талановитий та пишучий чоловік, який не боявся братися за розкриття гострих тем.

-        Я впевнений, що висловлену йому довіру він виправдає сповна і принесе користь для всієї спільноти журналістів, - зазначив він.  

Сам Микола Іванович зізнався, що йому досить часто доводилося боротися за людей. Не завжди це відбувалося просто й легко.

-        Але, дякуючи людям, з якими живу поруч і про котрих писав, я старався пером вирішувати ці проблеми мирно й благородно, - поділився він.

 Привітали новообраного члена Спілки журналістів та подякували за активну громадську та волонтерську роботу у Степанках керівник апарату Черкаської РДА Дмитро Клименко,  голова районної організації ветеранів Лідія Косенко та його колеги – очільники первинних організацій.

Нагадаємо, Микола Іванович – постійний дописувач газети «Сільські обрії», а його вірші постійно озвучують на місцевих та районних заходах і урочистостях.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Червень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30