Соціальні працівники КЗ «Центр надання соціальних послуг Білозірської сільської ради» долучилися до флешмобу #LetsHelpBabusya, під час якого сплачували покупки людям похилого віку. 

Як зауважують учасники благодійної акції, навіть маленьке зерно добра та милосердя здатне додати співчуття та привернути увагу суспільства до насправді критичної ситуації, в якій нині опинилися люди похилого віку.

До речі, #LetsHelpBabusya – це всеукраїнська акція. Його з 2016 року проводить МБФ Let’s help. Стати учасником можна зареєструвавшись за посиланням www.bit.ly/letshelpbabusya5. Витрати на покупки покриває МБФ Let’s help, але за бажанням учасники акції  можуть оплатити покупки власними коштами. Якщо  у вас немає можливості  долучитися до флешмобу особисто, ви можете оплатити покупки, перерахувавши кошти онлайн. За цей час до акції долучилося більше ніж 450 волонтерів з усієї країни: Чернігова, Дніпра, Житомира, Хмельницького, Запоріжжя, Херсону, Кривого Рогу, Черкас, Одеси, Львову, Полтави та інших міст.  Загальна сума, що була витрачена на оплату чеків під час проведення флешмобів, сягнула 300 000 грн.   

 

Опубліковано в Новини громад

У 214 кварталі Білозірського лісництва Черкаського лісгоспу з’явилася екологічна стежка. Її призначення – допомогти людині пізнати природу.

Загальна протяжність стежки 2,2 кілометри.  Цей просвітницький об’єкт складається з основних чотирьох зупинок.

Починається маршрут біля адмінприміщення Білозірського лісництва, справжньою окрасою якого є два велетні-дуби, яким понад 300 років. В діаметрі вони досягають до 150 сантиметрів, а у висоту – 33 метри. Лісівники ж їх називають козацькими. На наступних зупинках маршруту буде чекати знайомство із червонокнижною флорою та фауною рідного краю, лікарськими рослинами, прикладами слідів диких звірів та основними хворобами дерев – найнебезпечнішими шкідниками деревних та чагарникових порід.

Як розповів лісничий Білозірського лісництва Володимир Фіалковський, на основних зупинках екологічної стежки облаштували місця для відпочинку. Крім того, вздовж усього маршруту можна насолодитися різновіковими лісовими насадженнями, а на завершення – ще й оглянути лісовий розсадник цього структурного підрозділу.

«Сьогодні для лісівників надзвичайно актуальним є питання просвітницької діяльності. Для школярів, громадськості – це неформатний і в той же час цікавий спосіб пізнати щось нове, познайомитися з роботою лісівників і заодно активно відпочити у місцевому лісі. Ця еколого-просвітницька стежка виховуватиме відповідальність за стан довкілля, і, зокрема, лісових насаджень, нагадуватиме про норми грамотної поведінки та безпечного перебування на природі», – зазначає директор Черкаського лісгоспу Андрій Пустовіт.

Опубліковано в Головні новини

Календар

« Серпень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31