Сто портфеликів із зошитами, пеналами, обкладинками для підручників, фарбами, пластиліном, ручками, простими та кольоровими олівцями, фломастерами отримали діти-сироти, інваліди та з багатодітних родин Черкаського району.

Щоб придбати  потрібні для навчання речі, у рамках благодійної акції, яку проводив Черкаський районний комітет багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей-інвалідів, об’єдналися волонтери, представники громадської та партійної організацій, депутати Черкаської районної ради та керівництво Черкаського району. Подарунки отримали родини, які справді потребують допомоги.

-                 Я називаю Ніну Миколаївну «районною мамою», адже в полі її зору знаходяться всі категорійні діти Черкаського району, кожним з них вона опікується, як рідним, - зауважив голова районної ради Олексій Собко. – Щороку  для організації подібних заходів їй на допомогу приходить все більша кількість різних громадських та політичних організацій, волонтери, підприємці.

 Цьогоріч на придбання канцтоварів для категорійних дітей з районного бюджету депутати районної ради спрямували 10 тисяч гривень.

-                 Нині Україна як ніколи потребує освіченої та активної молоді, відтак докладайте максимум зусиль до навчання, йдучи до заповітної мрії та цілі, - привітав дітей з наступаючим з Днем знань заступник голови районної адміністрації Петро Коренюк, подякувавши громадським організаціям та волонтерам, небайдужим громадянам, які долучилися до організації нинішнього свята у Черкаському районі.

Цьогоріч серед них і представники політичної партії Всеукраїнське об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ». Від членів ради об’єднання присутніх привітала Наталія Старікова.

-                 Ми бажаємо всім учням гарного настрою, високих оцінок, гідних перемог, цікавих мандрівок, знайти вірних і надійних друзям. Мамам, татам, бабусям і дідусям - особливої любові до своїх першокласників та терпіння. Усім мирного неба, міцного здоровся, успіхів і позитиву, - привітала присутніх Наталія Володимирівна, зауваживши, що вони завжди можуть розраховувати на підтримку та допомогу представників «ЧЕРКАЩАН». – Лише разом ми побудуємо міцну країну та зможемо змінити життя на краще.

За традицією до організації святкового дійства для дітей Черкаського району долучилися представники Черкаської молодіжної організації «Сини Черкащини».

-                 Як би нам того не хотілося, але вже з вересня першокласники подорослішають, адже зі школи почнуть закладати підвалини свого майбуття, - зауважив голова організації Сергій Лимар, побажавши майбутнім учням старанно навчатися, щоб потім збудувати країну, де їм буде добре жити.

Не зі слів, а з власного досвіду знає, як тяжко зібрати школярів до школи керівниця районного комітету Ніна Вурсіченко, адже сама зростала у багатодітній родині, потім виховувала власних п’ятьох дітей, нині вже має восьмеро онуків, тому усім небайдужим, які долучилися до святкового дійства до Дня знань, вона висловила щиру подяку.

 

Концертну програму для присутніх підготували солісти та творчі колективи будинків культури Черкаського району.

Для довідки: загалом у Черкаському районі обліковую 13,3 тисячі дітей, з них 1521 виховуються у 462 багатодітних родинах, 139 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 268 дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Опубліковано в Освіта

Календар

« Серпень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31