Шкільні рюкзаки та подарунки отримали десятеро дітей з особливими потребами від керівництва Черкаського району напередодні Міжнародного Дня захисту дітей. Святкове дійство для них відбулося в кафе «Парус» поблизу річкового порту.

-        Кожна людина має право на щасливе дитинство, незалежно від обставин, - переконана організатор заходу  голова Черкаської районної організації ВОІ «Союз організації інвалідів України» Марія Островська. - А завдання для нас, дорослих, підтримати цих діток і допомогти їм проявити свої безмежні таланти.

Учасників заходу привітали голова райдержадміністрації Анатолій Яріш та голова районної ради Олексій Собко. Нагадаємо, з районного бюджету на придбання портфеликів цим дітям було виділено 5 тисяч гривень. Окрім того, за сприяння Анатолія Яріша та благодійної християнської організації «Добра звістка» всі дітки отримали подарунки, а власник кафе «Парус» - організував їм солодке застілля.

У ході зустрічі із  керівництвом району, а також керівниками відідлу освіти  та управління праці і соціального захисту населення мами особливих діток змогли отримати професійні консультації та роз'яснення щодо організауції освітнього процесу для дітей з особливими освітніми потребами, літнього відпочинку та оздоровлення тощо. Опісля – дітям та їхнім батькам подарували відвідини зоопарку.

Опубліковано в Освіта

Відсьогодні розпочали роботу 26 пришкільних таборів при загальноосвітніх школах району та Степанківській ОТГ. Понад 2 тисячі дітей з першого по восьмий клас відвідуватимуть мовні та загони військово-патріотичного виховання. Про це повідомляють у відділі освіти Черкаської РДА.  

-        Як і щороку, ми прагнемо створити всі умови, щоб діти провели літній час у належному догляді та з користю. Впродовж двох тижнів перебування в пришкільних таборах учнів забезпечать цікавими прогулянками на свіжому повітрі, екскурсіями, культпоходами тощо. Також діти пройдуть корисні інструктажі щодо поводження на воді чи під час пожежі, користування різними видами транспорту. Окрім цього, у мовних таборах зможуть поглибити свої знання з іноземних мов. Тож, я переконана, що кожна дитина знайде собі справу до душі, – зазначила начальник відділу освіти Людмила Григорчук.

Діти перебуватимуть у пришкільних таборах безкоштовно. На організацію харчування учнів Черкаський район передбачив фінансування у розмірі 332,4 тисячі гривень.  

Опубліковано в Освіта

Календар

« Травень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31