Цього тижня відбувся традиційний «Різдвяний турнір» з футзалу серед юнаків 2006-2007 р.н. За перемогу боролися команди з Геронимівки, Руської Поляни, Яснозір’я, Свидівка, Сагунівки та Байбузів.

За набраними очками за третє місце стали боротися команди із Сагунівки та Геронимівки. З рахунком 3:1 бронзовими призерами турніру стали сагунівські футболісти.

Одноосібними лідерами в своїх групах були команди з Руської Поляни та Яснозір’я, які набрали максимальну кількість очок і вийшли у фінал турніру. Перемогу вже традиційно здобули руськополянські футболісти. Переможців нагородили медалями та кубком.  

Опубліковано в Спорт

Майже 36,7 мільйонів визначено загальний обсяг доходів та видатків бюджету Степанківської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік з урахуванням трансфертів із державного бюджету.

-         Якщо до об’єднання Степанківська та Хацьківська сільські ради мали близько 5 мільйонів власних надходжень, то тепер громада отримуватиме 20 мільйонів. А в перспективі вони ще зростатимуть, - зауважує сільський голова  Ігор Чекаленко. – Бюджет-2018 об’єднаної громади відпрацьований постійною комісією з питань  фінансів, бюджету,  планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва. Він збалансований і соціально спрямований. Охоплює фінансування різних сфер господарства сільської громади. Ухвалений бюджет стартовий. За необхідності зміни до нього будемо вносити на наступних засіданнях сесій сільської ради.

Разом з тим, об’єднана громада делегує повноваження району на здійснення соціальних виплат, пільг, субсидій та допомог, які надходять за рахунок трансфертів з державного та обласного бюджетів, а також на здійснення видатків, що передаються у вигляді міжбюджетного трансферту з бюджету об'єднаної територіальної громади до районного бюджету по наданню медичних послуг  до 1 липня 2018 року первинної ланки медицини  жителям  об'єднаної територіальної громади та субвенцію на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань населення для вторинної ланки.

 

Опубліковано в Політика

Календар

« Січень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31