Минулого тижня у Мошнах обирали депутата сільської ради на окрузі №4. Попри негоду явка виборців становила 44,5%.

-         На посаду депутата Мошнівської сільської ради претендували 3 кандидати, - коментує начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Антоніна Петренко. - За інформацією Мошнівської сільської територіальної виборчої комісії депутатом обрано лісничого Мошнівського лісництва Романа Козового.  За нього проголосувало 69 виборців, що становить 84,4 % від  громадян, що взяли участь у волевиявленні. Варто подякувати сільському голові Богдану Шкарбуті, членам сільської та дільничної виборчої комісії за підготовку та відповідальне проведення виборів у  екстремальних умовах. Приємно відзначити високу свідомість виборців, які попри негоду, продемонстрували  громадянську свідомість та взяли участь у волевиявленні.

Опубліковано в Політика

Нині у Черкаському районі функціонують 31 стаціонарний пункт обігріву: по одному у кожній сільській раді (працюють з 8:00 до 17:00), а також цілодобові, розгорнуті у приміщеннях місцевих пожежних команд у Леськах, Мошнах, Яснозір’ї й Ірдині та районних і дільничних лікарень у Червоній Слободі, Мошнах, Білозір’ї та Руській Поляні.  

         Учора з позаплановою перевіркою до пунктів обігріву завітали представники районної комісії у складі начальника управління економіки Черкаської райдержадміністрації Володимира Гуні та старшої медичної сестри хірургічного відділення Черкаської ЦРЛ Валентини Чепурної.

       

  − Ну що, замерзли? Заходьте до нас на гарячий чай, − припрошує гостей черговий Леськівської МПК Василь Денисенко. – У нас тут є і гарячі напої, і теплий плед, і аптечка для надання першої медичної допомоги. У проханні зігрітися нікому не відмовляємо, радо зустрічаємо кожного.

У ході перевірки оглянули пункти обігріву, що знаходяться у Сагунівці, Худяках, Леськах. Чайник, чай, теплі ковдри та інші речі необхідні для обігріву людей знайшли в кожному з них. Прикра несподіванка чекала на членів комісії в Червоній Слободі. Тут не лише не обладнали пункт обігріву, але й затято сперечалися з членами комісії.

− А нащо воно нам треба? − апелює до «непроханих гостей» голова сільської ради Зінаїда Михайленко. – У нас у селі є лікарня, от хай туди і йдуть грітися. А тут сільська рада і нема чого зайвий раз сюди ходити.

Добре, що таке байдуже ставлення до серйозних речей – то вкрай поодинокі випадки. У всіх же інших пунктах обігріву Черкаського району, визначених переліком Управління ДСНС у Черкаській області, готові радо прийняти тих, хто спасував перед зимовими морозами.  

Артем Яковлєв

Опубліковано в Новини громад

Календар

« Січень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31