У листопаді майже п’ять тисяч домогосподарств отримали монетизовані субсидії на загальну суму 3,2 мільйона гривень. За інформацією управління праці та соціального захисту населення Черкаської РДА, наразі сформовано виплату на 7236 домогосподарств на загальну суму 4,7 мільйона гривень. До кінця року обіцяють розрахуватися стовідсотково.

-         На початок листопада субсидію призначено 14243 домогосподарствам. Всього ж на опалювальний період 2017-2018 років підлягають перерахунку 17510 субсидій, - коментує перший заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Людмила Лядецька. - З 16 жовтня 11247 домогосподарствам було автоматично проведено перерахунок житлової субсидії на термін з 01.10.2017 по 31.10.2017. Особові справи, які не потрапили в автоматичний перерахунок через технічні причини, спеціалісти відділу соціальної допомоги обраховують у ручному режимі після надходження відповіді на запити про доходи усіх зареєстрованих у житлових приміщеннях громадян.

У кінці листопада 2017 року буде проведено автоматичний перерахунок субсидії на опалювальний період з 01.11.2017 по 15.04.2018.

Опубліковано в Політика

У Степанківській ОТГ Черкаського району учора відбулася установча сесія. Депутати сформували комісії, обрали секретаря сільської ради, ухвалили рішення про початок процедури реорганізації Хацьківської сільської ради. На найближчій сесії вже збираються розглядати питання приєднання до Степанківської ОТГ Головятине Смілянського району. Таку ж пропозицію направлять у Вергуни.

-         Це буде непростий період. Маємо встигнути до нового року провести процедуру передачі-приймання майна закладів охорони здоров’я та освіти, провести необхідні тендери та конкурси на заміщенні вакантних посад в новоствореній структурі громади, затвердити бюджет на наступний рік. Наразі проводимо інвентаризацію податкової бази, аби всі підприємства та організації, що провадять діяльність на території громади, працювали в рівних умовах. Справедливий розподіл збільшить надходження до місцевого бюджету, а значить отримаємо можливість розбудовувати громаду, - ділиться найближчими планами сільський голова Ігор Чекаленко. -  Ми вважаємо, що формула успіху громади – це співпраця влади та громадськості. Тому перше рішення депутатів – проводити громадське обговорення проектів рішень напередодні кожної сесії, аби жителі Степанківської ОТГ активно долучалися до побудови такої громади, де їм буде жити комфортно.

На наступній сесії депутати затвердять виконком та структуру штату. У Хацьках функції старости до виборів виконуватиме уповноважений працівник сільської ради.

-         Робочий орган, виконком, мають сформувати представники всіх напрямків та сфер діяльності громад – керівники бюджетних установ, місцевих сільгоспорганізацій та товариств, представники освіти, культури, - зауважує Ігор Миколайович. – А вже на найближчій сесії плануємо розглянути питання приєднання до Степанківської ОТГ Голов’ятине Смілянського району. Таку ж пропозицію направимо й до наших сусідів у Вергуни. 

Опубліковано в Новини громад

Календар

« Листопад 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30