Міцне господарство створене власноруч: агроформування району

Неділя, 21 лютого 2016 11:01

 

 

 

Ми запроваджуємо цикл публікацій про кращі господарства Черкась-кого району, де познайомимо з їхніми керівниками, напрямками діяльності та результатами роботи. У цій публікації розповімо про фермерське господарство «Ліван-Агро».


Це господарство сучасного типу, взірець успішного господарювання та приклад для наслідування. Воно було створене в серпні 2007 року. Це одне з кращих фермерських господарств району. Спеціалізуються тут на розведенні та вирощуванні великої рогатої худоби, в основному німецьких голштинів та австрійських сименталів, поголів’я овець (романівська та прекос), а також вирощуванні гусей, індиків та бройлерів.


Загалом підприємство налічує 73 голови ВРХ, з них 35 голів дійного стада, 30 голів маточного поголів’я овець та 2000 голів птиці. Надій на корову становить 5000 кг. Якість молочної продукції стала своєрідною візитівкою цього підприємства. Жителі села Мошни є постійними покупцями молочної продукції. Тваринництво – не єдиний напрям діяльності – тут вирощують зернові та технічні культури. В обробітку фермер має 50 гектарів ріллі, де вирощує пшеницю, жито, соняшник.


Очолює господарство Сергій Литвин – талановитий керівник, дбайливий господар, чудовий сім’янин. Мудре керівництво та підтримка родини – ось секрет успіху господарства.


А ще він один з організаторів волонтерського руху серед жителів Мошнівського куща. Кожні два тижні власною автівкою відвозить хлопцям на передову продукти, військову амуніцію, медикаменти, засоби особистої гігієни та листи від рідних. «Мошнівські смаколики» – домашню випічку та страви – знають у Дмитрівці, Артемівську, Авдіївці, Горлівці, селищах Луганське, Опитне, Водяне, Тоненьке, Первомайськ, Піски та багатьох інших населених пунктах Донецької та Луганської області, де служать черкаські хлопці.


– Сьогодні це одне з кращих фермерських господарств у районі. Там, де інші кажуть «важко», у «Ліван-Агро» закочують добре рукава й працюють. Тільки таким господарникам району земля і приносить користь, – переконаний начальник управління агропромислового розвитку адміністрації Петро Данилішин.

 

 

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Вересень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30