У Черкаському районі визначили кращих спортсменів-стипендіатів

П'ятниця, 05 січня 2018 12:10

Сьогодні комісія визначила двадцятку кращих спортсменів Черкаського району, які за значні досягнення в спорті отримуватимуть стипендії з районного бюджету.

         Нагадаємо, торік такі стипендії отримували 10 спортсменів. Цьогоріч кількість претендентів зросла в рази, тому комісія з присудження районної винагороди вирішила розподілити їх досягнення на дві категорії – 10 спортсменів отримуватимуть щомісячну стипендію у розмірі 500 гривень і стільки ж – по 1 тисячі.

-         Приміром, торік до нас не надійшло жодної пропозиції від боксерів, - коментує начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Сергій Бовт. – Цьогоріч двом з трьох претендентів районна комісія призначила стипендії.

Загалом стипендіатів визначили в таких видах спорту, як дзюдо, спортивне орієнтування, футзал, бокс, кікбоксинг, панкратіон, спортивна гімнастика, фехтування на візках. До комісії надійшло 29 заявок.

-         Думаю, що наступного року перелік спортивних напрямків буде значно розширено, адже кількість молодих перспективних спортсменів у Черкаському районі щороку збільшується, - зауважив заступник голови РДА Петро Коренюк. – Нині ми маємо переможців міжнародного рівня і з шахів, всеукраїнських змагань в кінному спорті. Тож чекаємо пропозицій на наступний рік і від керівників цих видів спорту.

До речі, подібні стипендії вже багато років поспіль отримують молоді перспективні спортсмени в Червоній Слободі з місцевого бюджету. Цьогоріч депутати Червонослобідської сільської ради вирішили затвердити їх у розмірі 1 тисяча гривень. Фінансово підтримує кращих учнів руськополянських шкіл, які показують значні результати у навчанні та спорті, і керівник місцевого підприємства СТОВ «Зоря» Іван Дарієнко.

Загалом на виплату стипендій з районного бюджету спрямують 180 тисяч гривень.

-         Перша сесія в цьому році відбудеться 16 лютого. Вже за тиждень всі матеріали по змінах до програми мають бути надані до апарату районної ради, аби депутати мали змогу з ними ознайомитися відповідно до законодавства, - зауважив голова районної ради Олексій Собко. 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Червень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30