Господарник Черкаського району отримав відзнаку Президента

Понеділок, 28 серпня 2017 16:09

З нагоди Дня Державного Прапора та Незалежності України жителів Черкаського району відзначили президентською, а також районними та обласними нагородами.

Президентську відзнаку «За гуманітарну допомогу у проведенні антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, здійснення волонтерської діяльності в районі проведення АТО» отримав директор СТОВ «Зоря», депутат Черкаської районної ради Іван Йосипович Дарієнко.

-         На підтримку підрозділу Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби ім. генерал-майора Ігоря Момота він спрямував понад 1 мільйон гривень, - зауважив начальник центру Дмитро Коцеруба, який і виконав почесну місію вручення нагороди під час районних урочистостей 23 серпня.

Принагідно слід зауважити, що господарство надає постійну допомогу у зборі продуктів харчування, яке проводять волонтерські організації району для відправлення в зону АТО, а також неодноразово придбавало військову амуніцію для наших бійців, обладнання, запчастин та ін.

-         Хочу сказати велике спасибі всім тим, хто займається в цей нелегкий для наших військових час волонтерською діяльністю. Велике спасибі нашому колективу. Сприймаю цю нагороду лише як нагороду всіх волонтерів Черкаського району, Руської Поляни та колективу СТОВ «Зоря», - зауважив Іван Дарієнко.

Почесною Грамотою Черкаської  обласної ради  за сумлінне служіння інтересам територіальної громади району, особистий внесок у підвищення ефективної роботи органів місцевого самоврядування, активну громадянську позицію нагороджено заступника голови районної ради Сергія Степанюка.

Пам’ятну ювілейну відзнаку 25-річчя Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби ім. генерал-майора І. Момота отримав сільський голова Олег Гриценко.

З нагоди державного свята нагороди отримали кращі працівники Черкаського району. Детальніше – на сторінках газети «Сільські обрії». 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31