Станом на початок серпня освітяни Черкаського району готуються розпочати 2020/2021 навчальний рік у звичайному режимі – дітей навчатимуть у школах за партами. Перешкодити цьому можуть лише перевищені епідпороги по вірусних захворюваннях. А от традиційну серпневу конференцію педагогічних працівників проведуть нетрадиційно – онлайн. Про це повідомляють у відділі освіти, культури, молоді та спорту Черкаської РДА.

-        Натепер ми готуємося розпочати роботу 1 вересня в школах та дитячих садках у звичайному режимі, - повідомила начальник відділу Людмила Григорчук. – Разом з тим, з керівниками закладів освіти Черкаського району паралельно вирішуємо питання готовності до дистанційного навчання чи інших форм, якщо епідеміологічна ситуація погіршиться.

Проте традиційну серпневу конференцію педагогічних працівників цьогоріч у відділ освіти, культури, молоді та спорту Черкаської РДА проведуть онлайн.

Відтак, для підготовки навчальних закладів, які залишилися в підпорядкуванні відділу освіти Черкаської РДА, а не відійшли до ОТГ, до роботи в осінньо-зимовий опалювальний період, спрямовані понад 11 млн грн. На ці кошти провели капітальні ремонти дахів, харчоблоків, системи водопостачання, водовідведення та каналізаційної системи, понад 2,5 млн грн спрямували на засоби протипожежної безпеки – облаштування системою автоматичної протипожежної сигналізації в Дубіївській, Мошнівській та Яснозірській школах, а також обробка дерев’яних конструкцій та ін.

-        Загалом, підготовчі роботи до початку нового навчального року та опалювального сезону виконані, - зауважила управлінець.

Нагадаємо, у Міністерстві освіти готують три сценарії початку навчального року. Залежно від епідситуації, в регіонах можуть бути запроваджена змішана, дистанційна чи звичайна форма навчання. В Україні до 31 серпня продовжений адаптивний карантин. Проте з 1 серпня країну поділять на зони: зелену, жовту, помаранчеву, червону. У регіонах, які потраплять до червоної зони, школи не працюватимуть. Черкащина, за інформацією Управління охорони здоров’я Черкаської ОДА, натепер має всі шанси втрапити до зеленої зони.

Опубліковано в Освіта

Голова Черкаської РДА Володимир Клименко представив свого першого заступника. Ним став Микола Турик, який раніше виконував ці обов’язки в Чигиринській РДА.

Микола Турик 1988 р.н. родом з Чигиринщини. Розпочав роботу на державній службі з Управління праці та соціального захисту населення Чигиринської РДА. Працював на посадах провідного спеціаліста, начальника сектору, відділу, заступника начальника Управління, потім начальником Управління праці та соціального захисту населення Чигиринської РДА. Обіймав посади заступника і першого заступника голови Чигиринської РДА. До січня 2020 року тимчасово виконував обов’язки голови Чигиринської РДА після звільнення Володимира Клименка.

Після призначення Володимира Клименка на посаду голови Черкаської РДА впродовж двох місяців був його радником.

-        Знаю принципи та можливості Миколи Васильовича не один рік, тому одразу закликаю включитися в повноцінну роботу задля розвитку та кращого життя жителів Черкаського району, - наголосив під час представлення Володимир Клименко.

До речі, Клименко вже вчетверте довіряє Миколі Турику керівну посаду.

-        Більші адміністративні межі району збільшують і кількість завдань, виконувати які готовий у співпраці та порозумінні з присутніми управлінцями, - пообіцяв новопризначений заступник.

Опубліковано в Політика

В першу чергу, цьому завадить знання ризиків, які виникають під час міграції та працевлаштування в чужій країні, переконані в Черкаській районній філії обласного центру зайнятості. Для своїх клієнтів фахівці філії постійно проводять тренінги, семінари та різні інші заходи.

«Учасники тренінгів знайомляться із законодавством щодо попередження торгівлі людьми, моделюють різні соціальні ситуації, спростовують існуючі міфи щодо торгівлі людьми, аргументують власну позицію та дискутують. На сьогодні в умовах карантину, інформація про ризики шукачам роботи надається на сторінці філії у Фейсбук та на інформаційних вебінарах», - йдеться у повідомленні районної філії.

Цьогоріч у Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми Міністерство соціальної політики України у співпраці з Координатором проєктів ОБСЄ в Україні, Представництвом МОМ в Україні - Агенством ООН з питань міграції, Громадською спілкою «А21 Україна» запланувало проведення інформаційної кампанії «Працюй безпечно» в обласних центрах України та м. Києві.

Для тих, хто шукає роботу в Україні чи за кордоном, цей проект дає відповіді на важливі питання: як підготуватися до працевлаштування в іншій країні? як виявити шахраїв, які намагаються обдурити вас під час укладання трудової угоди? Що робити, коли ви, ваші родичі чи знайомі опинились перед небезпекою потрапляння в трудове рабство? Чи постраждали від торгівлі людьми?

Детальніша інформація на сторінці Фейсбук: work.safe.ua та за хештегом #працюйбезпечно

 

Опубліковано в Освіта

Календар

« Липень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31