Для укриття населення від засобів масового ураження та надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період слугують захисні споруди цивільного захисту. На території Черкаського району для цього призначені два сховища та п’ять протирадіаційних укриттів.

Тож жителям Черкаського району на випадок надзвичайної ситуації можна буде сховатися в протирадіаційних укриттях Вільшанської насосної станції (с. Лозівок), виробничої бази Черкаського управління захисних масивів дніпровських водосховищ (м. Черкаси), КНП «Черкаська районна лікарня с. Мошни», Мошнівської та Яснозірської ЗОШ І-ІІІ ст. Тут нещодавно проведена технічна інвентаризації захисних споруд цивільного захисту.

Окрім цих об’єктів, є ще протирадіаційні сховища на території м. Черкаси - РА «Фламінго» та ДТ «Черкасириба». Щоправда, тут інвентаризація не проведена. Про відповідальність, яка наступить, якщо технічну інвентаризацію цих об’єктів не буде проведено впродовж трьох місяців, керівники підприємств повідомлені.

Опубліковано в Надзвичайні події

Першого липня на сільському стадіоні у Мошнах відбувся футбольний турнір між дитячими командами Степанківської ОТГ, Байбуз та Мошен на кубок ДЮСШ «Мрія». Організатори конкурсу – директор школи Анатолій Жила та сільський голова Богдан Шкарбута.

Запекла боротьба утримувала напругу до останньої хвилини турніру. Мошнівські футболісти поступилися одним пропущеним голом вже досвідченій команді зі Степанок, і з рахунком 2:0 виборола своє «срібло» в команди с. Байбузи.

Тож, кубок Дитячої спортивної юнацької школи до наступного турніру став трофеєм Степанківської об'єднаної територіальної громади.

Для юних футболістів організатори турніру  влаштували справжнє урочисте свято спорту з нагородами, Кубком та медалями.

За виявлений спортивний змагальний дух команда с. Мошни отримала в подарунок від сільського голови Богдана Шкарбути першу (але не останню) свою спортивну форму.

 

Опубліковано в Спорт

Календар

« Липень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31