Книгу «113-й маршрут» презентуватимуть у суботу, 29 лютого, о 12.00 у сільській бібліотеці Будинку культури.

Світлана Корчинська – добре знаний автор численних публікацій у ЗМІ Черкащини. Тепер найкращі з них об’єдналися в книзі. Пропонована читачам книга – друга. Попередньою була збірка інтимної лірики «Плетиво кохання». Окремі твори друкувалися в альманахах «Холодний яр», «Апостроф», «Провесінь», а також у місцевій періодичній пресі.

«113-й маршрут» – це клаптикова ковдра, зібрана зі спогадів, рефлексій та міркувань. Усі оповідки об’єднані транспортним сполученням. Таке враження, що їх писала не авторка, а саме село Руська Поляна. Світлана Корчинська розмірковує, як вижити у непростому світі, як вирішувати конфлікт з дорослими дітьми, як кохану зробити королевою і не зрадити власній мрії. Авторка збирає докупи пазли рефлексій з дитинства, навчання, знайомств, ситуації з друзями і сусідами. Це визначення важливих у житті моментів – певних якорів і культурних кодів, якими залогінюємо себе у сучасну реальність. Маркування втрачених ланок пам’яті, які потребують усвідомлення, але не завжди підлягають відновленню. Це історії односельців, які можна проживати, наче власні запасні життя.

Опубліковано в Культура

Торік в Черкаській районній філії обласної служби зайнятості відбулося 19 засідань клубів пошуку роботи, які відвідали 163 пошукачі роботи. При філії створений жіночий клуб «СТАРТ» та для молоді «Успішна молодь».

Нагадаємо, на базі Черкаської районної філії обласної служби зайнятості уже понад півтора року реалізовується клубна форма профорієнтаційної роботи для різних категорій клієнтів – з метою допомоги у працевлаштуванні та професійного самовизначення. Така форма активної групової роботи проводиться щомісяця та містить елементи соціально-психологічних і поведінкових тренінгів. Разом з профконсультантами філії служби зайнятості безробітні відпрацьовують навички встановлення і підтримки конструктивного діалогу, отримують досвід спілкування в групі, який допоможе в майбутньому будувати конструктивну бесіду з роботодавцем чи колегами по роботі.

Опубліковано в Освіта

Календар

« Лютий 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29