Кращі вихованці спортивних та освітніх закладів, які здобули перемогу в обласних та всеукраїнських конкурсах та випробуваннях у Руськополянській та Червонослобідській ОТГ отримують щомісячну стипендію сільської ради.

У 2019-2020 навчальному році таку особливу стипендію отримуватимуть 22 учні Червонослобідської ОТГ. На неї у бюджеті громади запланували 199 тис. грн. У Руськополянській громаді таких учнів четверо. Вони щомісяця отримують по 500 грн стипендії.

Опубліковано в Освіта

На базі Геронимівського ЗЗСО І-ІІІ ст. торік у грудні стартував сезон занять з волейболу серед дорослих.

На тренування, які у спортивній залі школи щовівторка та четверга з 19:00 проводить тренер Валерій Олійник, можуть приходити і чоловіки, і жінки. Заняття безкоштовні.

Опубліковано в Спорт

Для покращення обслуговування самотніх людей похилого віку Червонослобідська ОТГ у 2020 році створить власний Територіальний центр соціального обслуговування. На організацію та облаштування комунального закладу у сільському бюджеті передбачили 1,6 млн грн.

-        По-перше, вразливій категорії людей зможемо надавати якісні соціальні послуги та створимо комфортні умови для їхнього перебування й догляду. По-друге, будуть створені додаткові робочі місця у громаді. По-третє, ми збережемо цінні кадри, медперсонал, якого завжди в громаді не вистачає, - зауважує сільський голова Юлія Дубовик

Окрім того, у бюджеті заклали 200 тис. грн на забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою чи інвалідністю.

Опубліковано в Новини громад

Іоанн Пархоменко із Білозір’я після навчання за направленням Черкаської районної філії обласної служби зайнятості отримав посаду електрозварника на черкаському підприємстві.

Навчався він півроку в Одеському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Оскільки навчання здійснюється за направленням служби зайнятості на замовлення роботодавця, то отримавши свідоцтво про здобуту професію, Іоанн Пархоменко одразу й був працевлаштований.

-        Навичкам зварювання навчився у батька, проте для мене це ремесло було хобі, оскільки на той час у мене був лише середній рівень освіти. Ніякий роботодавець не погодився б мене взяти на роботу, адже йому необхідно бути впевненим у кваліфікації потенційного працівника, - розповідає Іоанн. - Навчання в Одесі було дуже змістовним та цікавим, і що головне -  безкоштовним. Я здобув нові знання та навички. Приємною була комунікація з викладачами та керівництвом закладу, які враховували всі наші зауваження та побажання щодо організації та наповнення навчання. Також корисним досвідом стала практика на одному з підприємств Одеси.

У 2019 році за направленням Черкаської районної філії обласної служби зайнятості пройшли підвищення кваліфікації, професійну підготовку та перепідготовку 318 безробітних, з яких всі  працевлаштовані.

Опубліковано в Новини громад
Четвер, 02 січня 2020 15:16

Свято повинне бути в кожного

До багатодітної родини Чепурних у Мошнах з новорічними подарунками завітав депутат Черкаської районної ради Олександр Муцалханов.

«Це дружна родина, де кожен піклується про іншого, в сім’ї всі підтримують та допомагають один одному. Різдво – це одне із найсвітліших і найрадісніших свят, яке приходить у кожну оселю з радістю, любов’ю та надією», - зауважив Олександр Леонідович.

Опубліковано в Політика

У районному бюджеті на 2020 рік передбачені виплати районних стипендій обдарованим учням, одноразова грошова винагорода педагогічним працівникам за підготовку переможців конкурсів та олімпіад.

На це запланували 35,7 тис. грн.

Ще 8 тис. грн передбачено субвенції з обласного бюджету на  виплату обласних стипендій переможцям ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та ІІ етапу конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук.

Разом з тим по відділу освіти райдержадміністрації заплановано 140 тис. грн на заходи з оздоровлення та відпочинку дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

 

Опубліковано в Освіта

Календар

« Січень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31