Сьомий рік поспіль вихованці Черкаського районного центру дитячої та юнацької творчості здобувають кубок області в змаганнях з повітряних зміїв серед учнівської молоді. Змагання проходили 12-13 квітня на території Черкаського аеропорту. 

 Цьогоріч юні спортсмени Тубільцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Сергій Соломаха, Ростислав Базилевський, Артем Луценко, Ярослава Іщенко та Антон Іщенка  вибороли дві золоті, одну срібну та чотири бронзові нагороди із восьми комплектів медалей, що розігрувались. Своїми успіхами юні змієнавти колишньої Черкаської районної СЮТ завдячують методисту станції Володимиру Яковичу Шепілю, який започаткував і популяризував цей вид технічної творчості в області.

Опубліковано в Освіта

Команда ДЮП «Крок вперед» Мошнівської ЗОШ І-ІІІ ст. у травні представлятиме Черкаський район на обласному огляді-конкурсі дружин юних пожежників. Торік вони вибороли там друге місце.

Минулого тижня завершилися зональні огляди-конкуси Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників. Черкаський район цьогоріч представляли дві команди – «Без паніки!» Руськополянської ЗОШ №2 та минулорічні учасники обласних змагань «Крок вперед» Мошнівської ЗОШ І-ІІІ ст. За умовами конкурсу, учасники мали презентувати свою команду у «Візитці», виконати «домашнє завдання» та показати свою вправність у наданні першої допомоги постраждалим під час надзвичайної ситуації. За словами організаторів змагань, лише менший вік вихованців команди «Без паніки» не дозволив їм вибороти перемогу. 

Упродовж трьох років вихованці педагога-організатора Анжеліки Мойсеєвої крок за кроком прокладають собі дорогу до перемоги на обласних змаганнях. До речі, переможну назву команді «Крок вперед» запропонувала директор школи Наталія Майданік, яка, до речі, стала, за словами дітей, і талісманом команди.

– Спершу були перемоги на районному рівні, потім діти почали набувати досвіду, знань і за три роки вийшли на переможців зональних змагань і брали участь в обласних випробуваннях, – розповідає шлях становлення команди Анжеліка Володимирівна.

У команді шість осіб. Це учні 6-10 класів. Сюди відібрали кращих вихованців гуртка «Вогник», який впродовж багатьох років функціонує при Мошнівській школі, і направлений саме на навчання дітей орієнтуватися та діяти при виникненні надзвичайних ситуацій, а також як запобігти їх виникненню та допомогти в разі потреби постраждалим.

– Гуртківці «Вогника» з навчальної метою постійно проводять практичні та наочні презентації отриманих знань для учнів школи, – зауважує директор школи Наталія Вікторівна.

Обласний огляд-конкурс Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників відбудеться у травні в Черкасах.

Наталія УСЕНКО

Опубліковано в Освіта

Календар

« Квітень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30