За попередніми підрахунками фахівців управління економіки Черкаської РДА, на поточні ремонти всіх місцевих доріг у Черкаському районі треба мінімум 242 мільйона гривень. Обсягу роботи вистачить на 10 років.

Нагадаємо, торік по Черкаському району доріг загального користування місцевого значення зремонтовано на 35,8 мільйона гривень. Це кошти, які надійшли з державного бюджету. На 2019 рік заплановано провести ремонти доріг загального користування місцевого значення на суму 26 мільйона гривень.

Як ми вже повідомляли, депутати Черкаської райради підтримали пропозицію направити звернення  до виконуючого обов’язки голови Державного агентства автомобільних доріг України Славоміра Новака та керівника Служби автомобільних доріг в Черкаській області про нагальну необхідність ремонту державної дороги через Дубіївку. «На автодорозі державного значення Т24-08 Шевченкове–Городище–/Н-16/ обсяг ямковості становить близько 8 тис. м кв. Нею з військових частин, розташованих в адмінмежах Дубіївської сільської ради, відбувається постійне перевезення небезпечних вантажів. Покращити стан дорожнього покриття традиційними аварійними технологіями через суцільні руйнування неможливо», - йдеться в тексті повідомлення.

Через це депутати просять розглянути можливість виділити додаткове фінансування з державного бюджету для проведення робіт з поточного середнього ремонту на цій автодорозі.

Опубліковано в Політика

У Єдиному державному реєстрі осіб, які мають право на пільги, перебуває 570 учасників АТО та 3 сім’ї (6 батьків) з Черкаського району. Про це повідомляють в Управлінні праці та соцзахисту населення Черкаської РДА.

Вони отримували торік влітку пільгу на оплату житлово-комунальних послуг, а в опалювальний період вибирали, що отримувати, - пільгу або субсидію.

Медичну допомогу учасники АТО та ООС можуть отримати у двох районних лікарнях та амбулаторіях загальної практики сімейної медицини. У підпорядкованих закладах охорони здоровʼя спостерігається 381 учасник антитерористичної операції, 18 з них мають статус інвалідів війни, 363 учасників бойових дій.

Відтак торік стаціонарно пролікувалися 127 учасників АТО, з них у Черкаській ЦРЛ та районній лікарні с. Мошни 44 особи; в КЗ «Черкаський обласний госпіталь ветеранів війни» - 52; Український медико-реабілітаційний центр с. Циблі - 1; в інших закладах охорони здоровʼя 30.

 53 учасники АТО отримали довідки для одержання путівки на санаторно-курортне лікування. Санаторно-курортне лікування пройшли 22 учасники АТО. Психологічну реабілітацію пройшли 6 учасників АТО.

Для забезпечення лікарськими препаратами за рецептами лікарів при амбулаторному лікуванні учасників антитерористичної операції за 12 місяців 2018 року використано майже 1,6 млн грн.

Впродовж 2018 року проведено зубопротезування 12 учасникам АТО на суму 9306,55 грн.

Опубліковано в Медицина

Торік через службу зайнятості району роботу знайшли 832 жителі сільських населених пунктів Черкаського району з 2085 зареєстрованих як безробітні. Рівень їх працевлаштування становить 39,9 %.

Для безробітних, які виявили бажання розпочати власну справу, в службі зайнятості району пропонують навчання на двотижневих курсах «Підприємництво та бізнес-планування». Чотири особи з числа безробітних  отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для започаткування власної справи. Ще вісім осіб закінчили навчання за професіями швачка, кравець, кухар, манікюрник, перукар, що дає можливість відкриття власної справи.

Загалом питома вага працевлаштованих сільських мешканців в загальній кількості безробітних, які працевлаштовані протягом звітного періоду – 85,2 %.

Опубліковано в Новини громад

Календар

« Лютий 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28