Заходи до 27-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора у Черкаському районі цьогоріч відбудуться у Хуторах.

У планах організаторів – святковий концерт за участю працівників культури Черкаського району, фотовиставка волонтерської діяльності за участі громадських організацій, презентація виробів народного мистецтва та ін.

Опубліковано в Культура

9 серпня ТОВ «Главшляхбуд» приступає до поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення /Р10/-Геронимівка, що йде до Черкаського обласного протитуберкульзного диспансера. Про це повідомляють в управлінні економіки Черкаської РДА.

Договір із ТОВ «Главшляхбуд», яке виграло тендер на ремонт цієї дороги, ДП «Служба місцевих автомобільних доріг» підписала 6 серпня. Вартість робіт – 4,4 мільйона гривень. До кінця року підрядник має здати дорогу «під ключ», гарантувавши якість покриття асфальтобетонних сумішей на 5 років.

Опубліковано в Новини громад

«Для осіб, середньомісячний дохід яких не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму – так», - стверджують в Черкаському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги, роз’яснюючи як саме ці послуги отримати.

Нагадаємо, відповідно до ЗУ «Про безоплатну правову допомогу» кожен    громадянин України має гарантовану Конституцією України можливість отримати в повному обсязі безоплатну первинну правову допомогу. На безоплатну вторинну правову допомогу мають мають особи, середньомісячний дохід яких не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму: з 01.07.2018 по 30.11. 2018 року для працездатних осіб цей розмір становить 3682 грн, для осіб, які втратили працездатність, – 2870 грн.

Для підтвердження права на безоплатну вторинну правову допомогу потрібно надати такий перелік документів:

- довідка з місця роботи про доходи за останні 6 місяців;

- довідка за формою ОК-5 або ОК-7, видана управлінням пенсійного фонду;

- довідка про розмір пенсії пенсіонера, видана управлінням пенсійного фонду;

- довідка про подану декларацію про майновий стан і доходи, видана відповідним центром обслуговування платників Державної фіскальної служби;

- довідка про перебування на обліку в центрі зайнятості та проведення виплати як безробітному (за наявності).

звернення про надання одного з видів правових послуг подавати можна до Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги або до територіального органу юстиції за місцем фактичного проживання незалежно від реєстрації місця проживання чи місця перебування особи.

 

Опубліковано в Політика

Через зауваження до проектно-кошторисної документації повторно тендер на ремонт автодороги загального користування місцевого значення Геронимівка-Руська Поляна –Дубіївка та /Н16/-Білозіря-/Н16/ не відбувся.

-        При Департаменті інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення Черкаської ОДА днями відбулося засідання технічної ради за участю керівництва Черкаського району, сільських голів Руської Поляни, Білозір’я та представника Геронимівської сільської ради, - повідомив начальник управління економіки Володимир Гуня. – За її результатами відбулося повторне обстеження вказаних ділянок доріг. Натепер відповідні зміни будуть внесені до проектно-кошторисної документації.

Щойно всі документи будуть погоджені, ДП «служба місцевих автомобільних доріг» знову виставить пропозицію на Прозоро.

Принагідно зауважимо ремонт автодороги загального користування місцевого значення /Р10/-Худяки-Сагунівка-Боровиця-Рацеве вже завершується.

Опубліковано в Новини громад

За використання незадекларованої праці суб’єктом господарювання, що  здійснює свою діяльність у сфері відпочинку та оздоровлення дітей у м. Черкаси, інспектори Управління Держпраці у Черкаській області винесли постанову про накладення штрафу у розмірі 5 млн 584 тис. 500 гривень.

-        У санаторії з 50 найманими працівниками укладено договори цивільно-правового характеру, що мають ознаки трудових. Керівництво закладу відпочинку порушило трудові права вихователів, викладачів музики і фізичного виховання, медичних сестер, кухарів, прибиральниць, електриків та охоронників, які були позбавлені гарантованого державою права на відпустку, на оплату лікарняного, права на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, права на зарахування виробничого стажу та інших трудових прав, йдеться у повідомленні Управління.

Загалом у липні посадові особи Управління винесли фінансові санкції понад 70 суб’єктам господарювання, у тому числі щодо роботодавцям, які уклали з найманими працівниками цивільно-правові договори, що мали ознаки трудових.

Управління Держпраці у Черкаській області нагадує: використання незадекларованої праці є грубим порушенням трудового законодавства, за яке доведеться нести відповідальність. У разі фактичного допуску одного працівника до роботи без оформлення трудового договору законодавством передбачено фінансову відповідальність у розмірі 30 мінімальних заробітних плат, що на цей час становить 111 169 грн.

 

Опубліковано в Новини громад

Календар

« Серпень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31