Ініціативна група мошнівчан та представників черкаських громадських організацій виступають проти будівництва пташників ДП «Перемога Нова» Групи компаній МХП на території Тубільцівської сільської ради. Натомість тубільчани вимагали від «сусідів» не втручатися у справи громади та їхній вибір розвитку села.

Обидві сторони прийшли доводити свої позиції спершу під стіни адмінбудівлі Черкаської районної ради та адміністрації, а потім перейшли до сесійної зали, де депутати зібралися на чергову сесію. Мітингарі впродовж півгодини доносили до місцевих народних обранців, які погодилися їх вислухати, свої позицій. Після чого зібрали лозунги й пішли геть.

До речі, питання будівництва чи не будівництва пташників на території Тубільцівської сільської ради ще не має реального підґрунтя.  16-17 травня цього року відбулися лише попередні громадські слухання, де Тубільцівська громада підтримала пропозицію керівництва ДП «Перемога Нова» взяти в оренду паї для побудови за межами населених пунктів Тубільцівської сільської ради трьох бригад пташників. Ця згода дозволила підприємству лише розпочати процедуру підготовки дозвільної документації. Орієнтовно у вересні на території Тубільцівської сільської ради знову відбудуться громадські слухання за участі представників відповідних екологічних та дозвільних установ і організацій, де жителі громади й вирішуватимуть будувати пташники поруч з їхніми селами чи ні.  

Опубліковано в Політика

Податківці Черкащини продовжують перевіряти, як в області виплачують борги по зарплаті та чи сплачують роботодавці всі передбачені законодавством податки.

       За 7 місяців цього року працівники фіскальної служби виявили 3499 найманих осіб (в т.ч. в ході перевірок – 27 осіб), праця яких використовувалась роботодавцем без оформлення трудових відносин та без сплати податків, - повідомляють в ГУ ДФС у Черкаській області. – Як наслідок - легалізовано 14689,5 тис.грн. доходів.

        А після заслуховування працедавців на засіданнях комісій і робочих груп, створених при органах виконавчої влади (за участі ДФС), 620 роботодавців – юридичних осіб та 553 фізичні особи – підприємці підвищили зарплати працівникам.  В свою чергу, місцеві бюджети отримали

 2 додаткових мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб.

       

Опубліковано в Новини громад

Календар

« Серпень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31