Триває навчання з бойової підготовки підрозділів територіальної оборони.
 

Черкаський ОМВК Дякує резервістам Черкаського району за активну участь.

Ознайомитись із відео навчань з бойової підготовки підрозділів тетороріальної оборони можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=4By9i-ji3tM
Опубліковано в Новини громад

Поки батько дитини був на роботі, жінка напідпитку відправила п’ятирічну доньку гуляти з дітьми на подвір’я багатоповерхівки. А коли згадала про малечу, її вже не було у дворі.

Тоді мати зателефонувала до поліції, – повідомили у прес-службі ГУНП у Черкаській області. – Дитину досить швидко відшукали: дівчинка перебувала у знайомих, які побачили, що дитина одна на подвір’ї, забрали до себе та поклали спати.

Смілянським відділом поліції вирішується питання про притягнення матері дитини до адміністративної відповідальності за частиною 1 статті 184, яка передбачає адміністративну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Опубліковано в Надзвичайні події

Щовівторка мошнівські пенсіонери можуть безкоштовно з’їздити в Черкаси. Місцева влада продовжила програму підтримки пільгових категорій населення та напряму, уклала договір із перевізником. Вартує пільговий проїзд місцевому бюджету майже 90 тисяч гривень у рік.

– Для пенсіонерів, які отримують мінімальні 1435 гривень, – це суттєва допомога і підтримка, яку ми на місцях можемо надати, – переконаний сільський голова Богдан Шкарбута. – Тому ми й надалі продовжили започатковану практику напряму укладати договір із перевізником.

Нагадаємо, по закінченню першого півріччя пільговий рейс отримали пенсіонери Білозірської та Степанківської ОТГ, Геронимівки, Дубіївки, Свидівка, Худяків, Червоної Слободи, Хуторів та Руської Поляни, де місцеві ради надали субвенцію на організацію пільгового перевезення у ІІ півріччі 2018 року одним оборотним рейсом щовівторка.

Опубліковано в Новини громад

Календар

« Серпень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31