Фахівці Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги готові приїхати до людини додому, аби надати їй правничу допомогу, якщо за станом здоров’я вона не може особисто відвідати Центр.  Для цього варто зателефонувати до Центру за телефоном (0472) 33-32-28.

Для отримання безоплатного адвоката необхідно подати документи, що підтверджують належність особи до конкретної категорії.

-                 Кожен має право на професійну правничу допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Проте, далеко не всі знають, як цим правом скористатися. Звернення до юристів традиційно вважається справою витратною і складною, а в нинішній економічній ситуації значна частина громадян фактично належать до малозабезпеченої частини населення. Саме для такої категорії громадян націлена система безоплатної вторинної правової допомоги, - зазначає Станіслав Скіць, директор Центру.

За юридичною консультацією до Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна звернутися за адресою м. Черкаси, вул. Гоголя, 221.

Нагадаємо, на Черкащині працює чотири місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги (Смілянський, Уманський, Золотоніський та Черкаський), які  надають первинну (консультації, правове інформування) та вторинну правову допомогу у цивільних та адміністративних справах, а також потерпілих і свідків у кримінальних провадженнях, та 16 бюро правової допомоги, які надають юридичні консультації та забезпечують доступ громадян до електронних сервісів Міністерства юстиції, що дає можливості отримати юридичні консультації у всіх куточках нашої області.

Також, цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.

Опубліковано в Новини громад

22-23 травня жителі Мошен та Свидівка, бойові побратими, військові, волонтери Черкащини, священики вшанували пам’ять загиблих учасників антитерористичної операції – Максима Преснякова, позивний «Артист», та Володимира Ложешнікова, позивний «Ест».

Поруч з їхніми могилами в ці дні встановили флагштоки з синьо-жовтими прапорами.

-        Хлопці поклали свої голови за те, щоб цей прапор майорів у кожному куточку незалежної України, - каже відомий на Черкащині волонтер Григорій Константинов.

Аби їх облаштувати, згуртувалася громадськість – сам волонтер Григорій Константинов, директор будинку культури с. Мошни Леся Гаврилюк, начальник цеху Дніпровської водоочисної станції КП «Черкасиводоканал» Олег Овчаренка та Свидівоцька сільська рада. Окрім того, родини загиблих отримали пам’ятні буклети, де вписані імена всіх загиблих Черкаського району. Над буклетами працювали начальник відділу культури Черкаської РДА Олена Бардінова та  Григорій Константинов, за підтримки голови Черкаської районної ради Олексія Собка та голови Черкаської РДА Анатолія Яріша.

Нагадаємо, 23 травня в Україні святкують День героїв, присвячений різним сторінкам національно-визвольної боротьби. Це не офіційне державне свято.  З 2014 року, після початку АТО, відбулось поширення святкувань в усіх регіонах країни.

Опубліковано в Новини громад

Календар

« Травень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31