Вівторок, 17 квітня 2018 14:49

Не дорога, а «рокада»

Це про державну дорогу Р10 Черкаси-Канів та Черкаси-Жашків-Орадівка, яка знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг. Підтримати звернення жителів Мошнівського куща та громадських організацій до Служби автомобільних доріг врешті відремонтувати її, запропонував депутат районної ради Володимир Шимановський.

-                 Нині в селі досить напружена обстановка. Якщо дорогу не відремонтують найближчим часом, то люди готові перекривати на ній рух, - поінформував під час п’ятихвилинки звернень депутат. – Відтоді, як розпочався ремонт мосту, цією дорогою рушили вантажівки. Вагу яких не контролювали. Тепер ця дорога нагадує «рокаду».

Лист направлять до відповідних служб.  

 

Опубліковано в Політика

Поліція спільно із фахівцями Служби у справах дітей Черкаської РДА перевірятиме, чи не продають у сільських «забігайлівках» алкоголь та тютюн неповнолітнім.

Рейди відбуватимуть у вечірній час відповідно до графіка.

Нагадуємо, згідно зі ст. 17 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» до суб’єктів господарювання, як продали алкогольні чи тютюнові вироби неповнолітнім, застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у разі порушення вимог ст. 153 цього закону у розмірі 6800 грн. Також на підставі ст. 15 вказаного закону такому суб'єкту господарювання анулюється раніше видана ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями. Окрім того, працівник, який безпосередньо продав заборонений товар підліткові, притягується до адміністративної відповідальності відповідно статті 156 КУпАП і також сплачує штраф.

Опубліковано в Політика

Почесною грамотою Державної служби України з надзвичайних ситуацій за вагомий особистий внесок у розвиток цивільного захисту, високий рівень організації та активну участь у підготовці та проведенні навчань, забезпечення заходів цивільного захисту населення і територій нагородили голову Черкаської РДА Анатолія Яріша.

Нагадаємо, торік Державною службою України з надзвичайних ситуацій були проведені командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту Черкаської територіальної підсистеми Державної системи цивільного захисту, в ході яких ланка територіальної підсистеми Черкаського району показала високі результати і була оцінена належним чином керівництвом  Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

-                 Торік була розпочата реформа державної служби з надзвичайних ситуацій в ході якої велика увага приділяється розвитку цивільного захисту та підрозділів місцевої пожежної охорони об'єднаних територіальних громад за європейським зразком. Черкаський район також робить певні зусилля в цьому напрямку. Ми сподіваємося, що на території Черкаського району буде забезпечиний належний рівень цивільного захисту населення, завдячуючи нашим спільним зусиллям з районною радою та районною державною адміністрацією, - зауважив заступник начальника Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Черкаській області В’ячеслав Перевізник, вручивши нагороду Анатолію Ярішу.  

Опубліковано в Політика

Календар

« Квітень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30