Сьогодні відзначають Всесвітній день людини із синдромом Дауна.

До цього дня ГО "Сонячні діти Черкащини" вже кілька років поспіль проводять тематичний місячник, присвячений дітям, котрі народилися із синдромом Дауна. З поміж інших акцій  - «кольрова шкарпетка». Черкащани придбавають та одягають кольорові яскраві шкарпетки як додатковий аксесуар на одязі. Таким чином кожен може відчути як це – відрізнятися від інших та підтримати людей з синдромом Дауна. Приміром, торік, на кошти, отримані в результаті цієї акції, всі діти з ГО «Сонячні діти Черкащини» змогли пройти курс іпотерапії.

Нагадаємо, Організація Об’єднаних Націй проголосила 21 березня Всесвітнім днем людини із синдромом Дауна не випадково. Ця дата символізує унікальну для людей із синдромом Дауна наявність 3-ї копії 21-ї пари хромосом. В Україні з таким діагнозом кожен рік народжується кожне 700-те немовля. Більшість з них все життя проводять або в дома, або у спеціалізованих закладах. Відзначення цього Дня є важливим кроком захисту прав і гідності людей із синдромом Дауна в усьому світі, підкреслюючи небайдужість людей.

Опубліковано в Освіта

Управління Держпраці в Черкаській області оновило річний план перевірок підприємств на 2018 рік. До півтисячі підприємств, де контролюючі органи збираються цьогоріч перевірити «додержання законів та інших нормативно-правових актів про охорону праці», втрапили й підприємства Черкаського району.

Так, зокрема, на планову перевірку у травні слід чекати ТОВ «Агро-Старт», у липні - ТОВ "Черлис", у серпні Черкаській Центральній районній лікарні, у грудні КПТМ Черкаського району. Слід зауважити, що цьогоріч у планову перевірку контролюючих органів потрапили підприємства переважно із середнім та низьким ступенем ризику.

Нагадаємо, Закон України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» встановив розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2018 року на рівні 3723 грн. А це у свою чергу потягнуло за собою  збільшення розмірів штрафних санкцій за порушення законодавства про працю, передбачених статтею 265 Кодексу законів про працю України. Дізнатися, кого планують перевірити у 2018  році можна завантаживши «Річний план здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Черкаській області на 2018 рік (оновлено)» на сайті http://ck.dsp.gov.ua/ в рубриці «Діяльність – Плани, Графіки».

 

Опубліковано в Політика

Календар

« Березень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31